Harley Davidson FLSTI Heritage Softail (2009)

Vlastník HarleyPetr
Vloženo 19.5.2017
Aktualizováno 19.5.2017

Je líbivá na první pohled a imponuje mi ,jak ta šedivá barva ladi s tim veškerým chromem a to cele pak potrhujou černé kožeňé doplňky.

Motorka koupena od Ivan Parma

První dojmy - Jelikož jsem vživotě žádnou motorku nevlastnil a ani neřídil,tak nez jsem se odvazil nani poprve sednout a jet,tak jsem kolem ni hodinu chodil do kolecka a vykouril nekolik cigaret.Ále kdyz jsem ten strach zahnal a rozjel jsem se 'tak to byl zazitek ,ktery se neda ani popsat slovi.Citil jsem zni obrovskou silu a respekt a vtu chvili jsem se citil,jako král.😂😂ԅ 14;😂😂😂 😂😂😂 28514; No a jestli ma nejaka negativa???,tak ja o zadnych teda nevim.

Motorku bych doporučil pro - Tuhle motorku bych doporucil pro pohodaře,kteři nikam nepospichaj a keři se řídí ,,až tam budu,tak tam budu".Určitě to neni motorka pro adrenalinaře,ti by nani urcite usnuli.

Doplňky na motorce - Dokoupil jsem si zadni nosič a na nej kufr s rolkou,rukojeti jsem take vyměnil za chromove,pridelal jsem sizastrcku na 12V a na padaci ram jsem si pripevnil predkopi.

Tuhle motorku jsem si vybral' ponevac se mi libili schopry,a sledoval jsem spise starsi veterani.Co se týče skušenosti z jízdnich vlastnosti,tak je nedokazu az tak posoudit co je dobre či špatné ,poněvač je to moje prvni motorka a tudiz ji nemam s čim posoudit.Tak ze za mne jinač spokojenost.
Pokud se mam vyjadřit kto mu ,kde se citi nejlepe,tak urcite je to na silnici a pokud mozno na suche vozovce.
Cestovani na teto motorce je urcite pohodlne uz jenom diky velkemu a širokému sedlu.

fanek007
fanek007 napsal 01.06.17 v 13:18 10b.

krásná mašina

H.O.G.
H.O.G. napsal 29.05.17 v 07:07

Dobrá volba ...

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 20.05.17 v 06:48 10b.

Parádní Haryk ,přeji pohodu v sedle.

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 19.05.17 v 17:59 10b.

Parádní koráb.. 10b a kolama dolů

fatman
fatman napsal 19.05.17 v 14:25 10b.

Gratuluju
"Dědictví" je kusem opravdové americké klasiky!
Já se pořád nějak nemůžu k tomu H-D odhodlat ...
10bodů a přidej postupně nějaký pěkný fotky a zážitky z jízd, ať je čím se kochat