Suzuki AN 200 Burgman (2007)

Vlastník Alikkolik
Vloženo 19.5.2017
Aktualizováno 19.5.2017

Málo žere, hodně uveze a dá se s ním vyrazit i mimo město.

První dojmy - + pohodlná + obrovský úložný prostor + nízké těžiště + super spotřeba 2,8l + dospělý vzhled + perfektní ochrana proti větru + slušný dojezd na jednu nádrž + duální brzdy +osvětlení úložného prostoru + zásuvka - asi by neuškodily aspoň o palec větší kola

Dříve jsem už měl zkušenost s SV 650. Ta mne nadchla, ale chyběla mi tam i ta praktická stránka celé věci. A lejt do motorky pomalu tolik benzínu co do auta mi nedává smysl. Proto jsem začal hledat mezi skútrama. Po vyzkoušení mnoha dalších značek se mi zase hodně zamlouvala Suzuki. Zaskočil mne u ní obrovský prostor pod sedačkou a další úložné prostory. Po projížďce se mi líbil komfort svezení a díky nízkému těžišti i skvělá ovladatelnost. Moto se dá použít i na delší cesty a nejen jako přibližovadlo po městě. Dále hodnotím kladně rozumný obsah motoru se spotřebou skoro jak u 125. Navíc i podle komentářů známých a kamarádů všichni Burgouše hodnotí slovy (konečně pořádný skútr). Tím naráží na jeho dospělácký vzhled. Moto plní mé představy v ničem nezklamal a mohu ho doporučit všem, kteří se na ježdění dívají i z té praktické stránky.

Stealman
Stealman napsal 19.05.17 v 20:19 9b.

Skutr fajn Ale porovnovat to z hlediska tankovani mi teda prijde absolutni nesmysl, si kup elektrokolo