Triumph America (2015)

Vlastník HOFA
Vloženo 18.5.2017
Aktualizováno 18.5.2017

Naprosto synchronizovaná jízda lehkost setrvačnost skvělé ovládání,prostě spokojennost.

První dojmy - Ano motorka mě sedla snad po prvních 5 km jako bych na ni jezdil léta,líbí se mi na ní hlavně stylovka a jednoduchost konsrtukce a v neposlední řadě taktéž styl a vzhled,snad jediné co bych jí trošku vytkl je veliký rejd na otáčení,třeba hodně veliký prostor na otočku.

Motorku bych doporučil pro - Tady bych řekl,že pro úplný začátek bych ji asi nevolil,ale pro středně vyježděné jezdce absolutně vhodná.

Doplňky na motorce - Otáčkoměr,zadní opěrka spolujezdce,laděné výfuky,boční kabele ,zadní větší brašna.

Najel jsem na této motorce ,kterou mám velmi krátce necelé dva tisíce kilometrú,ale opravdu nemám co vytknout,jízda je příjemná odpružení si tektéž nemohu vynachválit,ale to je možná tím,že jsem přesedlal z tvrdé stavby stylu bobber,brzdy na mě působí hodně pozitivně,snad jen ůložný prostor na této motorce je doslova nulový,tak bylo třeba zavěsit boční kabely a zadní rolku,jinak nemáte kam dát ani lékárničku,což mě zaráží.
Motorka se dle mě nelépe cítí v otáčkách kolem 4 tisíc,v té spodní hranici to není úplně ono.Dále bych něco přidal až po dalších zkušenostech.

HOFA
HOFA napsal 19.06.17 v 21:12

Po ujeti dalsich zhruba dvou tisic km,jsem radikalne sundal predni plexi a to z duvodu zkresleneho pohledu a taky me pripada ze i jizdni vlastnosti pri rychlosti nad 100km/h se negativne zhorsily.Naopak Gipro ukazatel zarazeneho rychlostniho stupne namontovan.
Jinak jsem se strojem uz naprosto super kamos nemam co vytknout.

pantata66
pantata66 napsal 08.06.17 v 10:01 10b.

HOFA
HOFA napsal 05.06.17 v 16:08

Tak bych jen lehce cosi doplnil,plexisklo odstarněno hlavně z důvodu viditelnosti a podruhé z důvodu vizuálnímu pokažení stylu a celkového vzhledu.)

535xv
535xv napsal 25.05.17 v 13:25 9b.

pěknej stroj ! vyhodil bych ten hroznej plexík a pořídil originál s upevněním na vídle

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 25.05.17 v 11:01