Triumph Tiger 955i (2002)

Vlastník TheVikiSuzuki
Vloženo 18.5.2017
Aktualizováno 18.5.2017

Zvažoval jsem cenduro už řadu let a dlouho jsem vybíral. Nakonec jsem zvolil něco, co každej nemá. Teda neměl...

Aprilia ETV 1000 Caponord: Vyzkoušel jsem a prostě to nejede. Navíc obrovská a samej plast.
Suzuki DL 1000 V-Strom: Obrovská, samej plast, nudná a v terénu proti Tigrovi nepoužitelná.

První dojmy - Proti dvouválcovým cendurům co jsem zkoušel, tohle fakt jede. A navíc je nejmenší. Sice těžká, ale malinkatá. Takže jí nedělá problém jezdit mezi stromy po lese, nebo na enduro trati.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo ho dokáže využít na cestě i v terénu.

Doplňky na motorce - Top case H&B, všechny kotouče zubaté od Brembo, přední progrsivní pružiny WP, zadní centrál Wilbers, vyhřívané gripy, GPS Garmin Zumo. Blastry a neopreny Acerbis.
Upravený airbox, vzduch filtr Pipercross, přemapovaná jednotka, otevřený výfuk Triumph.

Proč? Protože splňuje všechno, co jsem od motorky na cestování očekával. Pohodlí, rozumnou spotřebu, robustnost.
Ovladatelná perfektně, slušné brzdy, dostatečný výkon na cestě i v terénu, i při dálničních přesunech.
Líbí se mi, že při servisu, je na všechno geniální přístup.

radek89
radek89 napsal 29.05.17 v 18:21 7b.

Přeji mnoho km ať slouží ale chce to víc fotek

spike-cz
spike-cz napsal 25.05.17 v 16:27 10b.

krasavec

3nečák
3nečák napsal 25.05.17 v 14:10 10b.

preji spousta hezkych kilasku

Dřík
Dřík napsal 22.05.17 v 22:06 10b.

Tygr má svoje kouzlo. Taky bych ho zkusil pokud bych šel do endura...

s4r
s4r napsal 21.05.17 v 19:38 10b.

Krasnej, dobra volba!!!