renocar_unor

BMW F 800 GS (2014)

Vlastník rascal33
Vloženo 15.5.2017
Aktualizováno 11.4.2022

Splněný sen. Krásný stav, nádherná barva :c)

KTM 990 Adventure / S: Moc divoká. Takovou motorku už jednu mám, chtěl jsem něco víc \"do klidu\" :c) navíc je 990 težší..
Triumph Tiger 800 XC: I když to má 21\' přední kolo, je to víc na cestu než na polňačky :c)

První dojmy - Mám ji teprve od včerejška. Oproti F650 GS (06) vyšší posaz, o chloupek težší, výkonu tak akorát, zatím tam jsou silniční gumy, takže off road zkušenosti zatím nemám :c)

Motorku bych doporučil pro - Vyšší jezdec preferující "lehkou" motorku jako rozumný kompromis mezi on a off roadem.

Doplňky na motorce - Blastery SW motech, padáky SW motech, Vario TopCase, hliníkový kryt motoru, rozšíření brzdového pedálu, Remus Hexacone Titanium

Chtěl jsem něco výkonnějšího a většího než F650 GS (06) (mám 191 cm), ale ne zas nějaký "tank" typu 1200GS apod. (mám 66 kg) abych se s tím mohl proplétat ranní dopravní špičkou cestou do práce a byl schopný motorku sám zvednout :c)

Mám ji zatím krátce, po bližším seznámení budu recenzi dále rozvíjet :c)

Cesta do práce a zpět :c)

Okolo komínů

tomcruise77
tomcruise77 napsal 12.04.22 v 06:27 10b.

Dobrý stroj, za mě top mašina na adventure

rascal33
rascal33 napsal 19.03.18 v 13:13

technick: No... s tou mokrou trávou jsem se dobře vytrestal.. byl tam ráno ještě stín, takže rosa jak čert a ty E-07 a přece jen nejsou nejlepší obutí pro 220 kg těžkou motorku na mokrou trávu s vyjetýma kolejema :c) S XR400 na špalkách si tam připadám přece jen trochu jistější :c)))

technick
technick napsal 06.03.18 v 12:13 10b.

Cesta do práce a z práce Tak ať ti to na tý mokrý trávě nespadne

1PACIENT
1PACIENT napsal 22.05.17 v 22:01 10b.

At dobre slouzi. Dobrej vyber

wsbk
wsbk napsal 21.05.17 v 07:40 10b.

pěkná,10 bodů