Suzuki AN 650 Burgman (2008)

Vlastník BaronArt
Vloženo 14.5.2017
Aktualizováno 29.8.2018

Maxík v bílé perleti včetně bílého kufru maxia4 + turistické plexi.

Motorka koupena od Člen Italského Burgman clubu

Suzuki AN 400 Burgman: Už jsem ho měl

První dojmy - Super stroj na delší trasy

Motorku bych doporučil pro - Kdokoliv kdo rád vyjede na delší cesty

Doplňky na motorce - Zadní kufr Maxia 4 56V v barvě
Bílá perlet , gps alarm, Hid wifi RGB světla, brzdové světo v kufru, bílé čalounění, kompletní osvětlení wifi RGB, El. otvírání kufru na DO., LED blinkry, modré stroboskopy, siréna a mnoho dalšího.

SUZUKI Burgman 650 Executive

Burgman – jméno, které se stalo synonymem luxusu na dvou kolech. Výtečné řemeslné zpracování, chytré technologie a vynikající kvalita. Pro celé generace předefinoval Burgman pojem "jízdní pohodlí". Burgman 650 Executive ve výbavě GIVI je velký skútr, který je vhodný i pro dálkové cestování, kde svým jízdním komfortem předčí i velkoobjemové cestovní motocykly.
V budoucnu uvažuji s instalací bočních kufrů GIVI v bílé perleti.
Standardní výbavou Burgmanu Executive je opěrka spolujezdce, elektronicky sklápěcí zrcátka, parkovací brzda, centrální stojan, ABS, podsedlový prostor o objemu 50 litrů s polstrováním a podsvícením, vyspělý přístrojový panel s LCD displayem, zásuvka 12 V, imobilizér. Skútr je vybaven elektronickým variátorem SECVT, který funguje v automatickém režimu, lze jej také přepnout na manuální řazení pomocí tlačítek na řídítkách. Burgman Executive je vybaven také funkcí Power Mode, kdy je jízdní charakter přenastaven na sportovní režim.

Pro mě prostě to nejlepší na čem jsem seděl.
Burgman 650: motorka i skútr dohromady.
Burgman 650: rychlost a zároveň maximální pohodlí.
Burgman 650: je to to, co rozhodně zatím měnit nebudu a jestli ano, tak za novější model !!!

Tik
Tik napsal 08.04.23 v 14:03 10b.

Bílý Burák je super!!??

ule
ule napsal 22.01.19 v 20:07

TomasRehak
TomasRehak napsal 30.08.18 v 09:09 9b.

Super skůtr též jsem ho měli. Jen tuhost rámu ve dvou je horší. Ať slouží

tomcruise77
tomcruise77 napsal 23.06.17 v 06:09 10b.

kobra33
kobra33 napsal 17.05.17 v 12:36 10b.

Pěkný stroj Ať slouží ke spokojenosti...