Yamaha MT-07 (2017)

Vlastník Petr87645
Vloženo 14.5.2017
Aktualizováno 25.2.2023

Velmi dobrý stroj v poměru cena -výkon. Nezklame!

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek) - Perfektní přístup,profík

Honda CMX500 Rebel: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy skvělé.Padne do ruky ihned,ovládání jednoduché.Design nemá chybu,hezká kočička. Malá výtka k zrcátkům ve kterých není moc vidět a přepínač blinkrů je docela titěrný,ale půjde si na to zvyknout.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro zkušeného a i začínajícího motorkáře.Každého kdo chce nenáročný stroj s nízkou spotřebou a dobrými jízdními vlastnostmi.Motorka navíc i hezky vypadá a dobře se ovládá.

Doplňky na motorce - zatím žádné

Dobrý výkon,hezký design. Je radost na ní jezdit,řídí se sama Podvozek tak akorát odpovídající nenárokům českých silnic. Brzdy v pohodě,dávkují se přiměřeně dle potřeby.Motor bez zbytečných vibrací,tichý kultivovaný, zatáhne prakticky v jakémkoliv rozsahu otáček a rychlosti.Úložný prostor jen tak pro lékárnu a nějaké to nářadí.
Ve městě a okolí je jako doma. Na delší cesty by asi problém nebyl,ale mě už po hodině docela bolí zadek

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 16.05.17 v 00:17 10b.

abusklibi
abusklibi napsal 15.05.17 v 11:00 7b.

Pěkná mašina, dobře se na ní jede a taky si hezky brblá.

Výtky bych měl dvě:
1) Sedlo mi taky nepřijde nejšťastnější.
2) Ty šrouby a dráty zepředu mezi světlem a budíkama vypadají příšerně, je to jak nedodělané. Po zakrytí tmavým plexi štítkem je z toho úplně jiný dojem. Takže rozhodně doporučuji!

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 14.05.17 v 15:23 10b.

Pěkná a návyková

Myschan
Myschan napsal 14.05.17 v 13:27 10b.

Gratuluji k výběru