Suzuki GSX 1400 (2002)

Vlastník voloda.m
Vloženo 14.5.2017
Aktualizováno 12.1.2018

Prostě mazec!!! Zátah jako elektromotor, 130 Nm hovoří za vše.

První dojmy - Zatím jsem ji protáhl jen po bočních uličkách, musím vyřídit papíry, ale už se těším, jak si spolu zablbnem po okresních zatáčkách.

Výběr byl jasný, dnes už se motorky pro dvoumetrové lidi nedělají.
Tahle je jako nová, najeto 10 000, vypadá, jako by před týdnem vyjela z fabriky.
Výfuky Boss - nádherný zvuk.
Ty tuningové zrcátka jsou k hovnu, není v nich vůbec nic vidět.
Zatím vše, průběžně budu doplňovat.
19.5.2017 - Dnes jsem vyzvedl SPZ-ku a TP, došly zrcátka, odpoledne namontováno a hurá na první pořádnou vyjížďku. Kolem komína najeto něco málo přes 100 km a musím říct, že Suza letí jako prase. Zátah odspodu, no prostě ááá.
V přilbě úsměv od ucha k uchu...
28.5.2017 - Víkend nádherný, s baťůžkem najeto něco přes 200 km a naprostá spokojenost.

29.5.2017 - Protáhl jsem ji trochu víc a sám, začínáme se sžívat, jen mám pořád trochu obavu z těch gum. Vzorek dobrý, ale vyrobeno léta páně 2008, tak si myslím, že moc adheze od nich čekat nemůžu. Zatím 1,5 cm poserproužek, víc nemám odvahu, měnit je zatím nechci, zas takovou střelu s ní nehodlám jezdit. I když...

3.9.2017 - Gumy v prdeli, sotva jsem se otrkal, začalo to klouzat jak svině. No nic, letos už to nějak dojezdím piánko a příští rok uvidíme. Ještě se musím kouknout, jaké gumy zvolit. Pokud to tu někdo čte a má nějaké zkušenosti, co na GSX 1400 obout, tak mi prosím písněte. Dík.

12.1.2018 - Obul jsem vánoční dárek Pirelli Angel GT, vyměnil hadice za pancéřovky, vyčistil a namazal řetěz a teď jen čekám na to jaro. Už se nemůžu dočkat!!!

Mňojo
Mňojo napsal 25.10.17 v 10:56 9b.

vypadá hezky , jinak Micheli PR2 - dal jsem na nich 10 000 km a budu je dávat zas

farbo
farbo napsal 15.10.17 v 20:45 10b.

Já používám Bridgestone Battlax BT 023. Mám je už podruhé, absolutní spokojenost. Velký nájezd km a na cestě drží jak přilepená.

V_i_c_i
V_i_c_i napsal 15.09.17 v 08:12 9b.

Až na ty zrcátka parádní kousek

Gallia
Gallia napsal 16.06.17 v 16:15 10b.

Máťa123
Máťa123 napsal 16.06.17 v 16:00 10b.