Honda CBR 1000RR Fireblade (2017)

Vlastník pekos10
Vloženo 11.5.2017
Aktualizováno 11.5.2017

Návrat mezi ty rychlejší 😉 stroje

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová) - Maximální spokojenost 👍

První dojmy - Honda zase nezklamala,padla do ruky jako každá předešlá .Vykonnostně spokojenost a co oceňuji je nezáludnost nárůstu výkonu při jízdě . Naopak co trošku vadí je slabší účinnost přední kapotaže a tvrdší sedlo (nevím ale co jsem čekal 🤔)

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro motorkáře kteří už mají něco najeto

Koupil jsem si ji hlavně ,protože se mi prostě líbí . Motorka jede výborně (naj .jen 117km ) .Co se tyče výkonu ,tak asi málo komu to nebude stačit ,navíc jde vše krásně elektronicky upravit i při jízdě .Od prodejce (Morava motors 👍)jsem odjížděl v módu 3,který jsem během pár km upravil do módu 2 ( mód 2 je nastaven na takový lepší střed,výkon skoro max.ale pomáhá navýšena kontrola točivého momentu a brzdění motorem úrovni 3 což je ten nejslabší .Mody jsou 3,ten 1.je nastaven na jízdu na okruhu,2. je na to naše ježdění na kávu 😂 a 3. je prozatím nevím (ale asi do deště ,nebo popojižděni po městě ).Dalši dva jsou připraveny na individuální nastavení .Co se tyče displeje a informaci na něm ,tak si myslím že tam je opravdu vše co Vás jen napadne (vše se dá nastavit dle sebe).Jízdně je motorka dokonalá a opravdu si nemusíte dlouze zvykat (cesta Šance -Bečvy jsem si dal 3x).Jen na co si opravdu musím zase zvyknout je tvrdší sedlo 👎(posledních 5roku VFR 1200F a VFR800F).Motorka na nějaké delší cestování asi opravdu nebude ,ale nějakých 200-300 km se dá vydržet.Prozatim víc nenapíšu ,protože se mě chce spát 😉(jak něco najedu tak to doplním )

bruttopyr
bruttopyr napsal 15.12.19 v 13:10 10b.

Tenhle fároš je povedený a výkon bude jistě stačit každému.

KADIN
KADIN napsal 05.12.17 v 10:43 10b.

wsbk
wsbk napsal 21.05.17 v 07:43 10b.

pecka,10 bodů

Jarda89
Jarda89 napsal 18.05.17 v 19:01 10b.

Luxus, tak ať slouží a těším se na doplnění recenze. Hezkou sezónu!
A jsem zvědav, za jak dlouho dokoupíš quickshifter...

Sporda
Sporda napsal 18.05.17 v 09:39 10b.

Ačkoliv nejsem moc na Hondy . Tak musím uznat že v realu se mě líbí moc. Co bych jestě pochvalil Jelikoš jsem viděl i slyšel je zvuk seriového vyfuku . Ačkoliv je koncovká nevkusná tak zvuk ma super (na seriovy )