renocar_unor

Kawasaki ZRX 1100 (1998)

Vlastník Sajko
Vloženo 9.5.2017
Aktualizováno 9.5.2017

Konečně ji mám. Rex se mi vždycky líbil, proto jsem se na něj zaměřil a nelituji toho. Pro moje užívání je to univerzální moto.

První dojmy - Respekt vystřídalo nadšení. Kawa je skvěle ovladatelná. Trochu mě zklamala přední brzda pro její dlouhý chod. Ale asi je to dáno šestipístkovými třmeny a malou pumpou.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil spíše pro fandu značky

Doplňky na motorce - Držák kufrů domácí výroby, mřížka chladiče, prodloužení předního blatníku, cestovní plexi, výfuk Ixil

Pro dobrou polohu za řidítky se s ní dájí jezdit i delší štreky.Spotřebu mám někde nad 5l, ale nějak to neřeším. Jezdím většinou ve dvou, takže výkon se hodí.
Motorku jsem kupoval s tím, že přes zimu ji dám trochu do kupy. Myslím, že se to celkem povedlo. Zima to byla suprová!
Z lakování jsem byl nejdřív narozpacích, ale nakonec, i po názorech druhých, jsem jen opravil chyby a vyleštil.Sice Lawson to není, ale výsledek není taky špatný a přelakovat se dá vždycky. Přemýšlel jsem jak přelakovat kola. Barva na lemech byla katastrofální, ale jinak OK. Tak jsem jen límce ručně vyleštil a myslím , že výsledek je dobrý a cena ještě lepší.Časem i ruce přestaly bolet.
Jinak po mechanické stránce na tom motorka nebyla špatně, takže klasika rozebrat, zkontrolovat, vyčistit, co je špatné nebo se nepozdává vyměnit.

jira321
jira321 napsal 24.06.20 v 11:09 10b.

Čadil
Čadil napsal 26.03.18 v 17:48 10b.

Michal1011
Michal1011 napsal 16.05.17 v 09:46 10b.

já si nemyslím, že je výsledek po úpravě znát, já to VÍM :). Vrátí ti to na stotisíckrát. Fakt pěkný. Ať slouží

Drda71
Drda71 napsal 14.05.17 v 19:49 10b.

Moc hezká Kawa. Máknul sis.

Piki
Piki napsal 14.05.17 v 14:03 8b.

Stále krásná