Kawasaki Z 750 (2009)

Vlastník otas15
Vloženo 8.5.2017
Aktualizováno 24.4.2021

V zeleno-černé kombinaci je tahle motorka nádherná. Od roku 2007 už i přední světlo vypadá skvěle.

První dojmy - Přechod z MZ 251 na Kawu je opravdu obrovskej. Kawa jede ať tam zařadíte cokoliv. Negativní stránky jsem zatím nenašel. Ten vzhled je ale fakt úžasnej. Pořídit si Z 750 byl můj sen už od dětství.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě. :-P :-D

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty a CNC zalamovací páčky černozelené Rutan. Dále závažíčka v zelené barvě s nápisem Kawasaki, víčko přední nádobky zelené Kawasaki, zadní víčko Z750 zelené. Černé zrcátka CNC. Přední a zadní Led blinkry Aero.

...Zatím mám najeto velmi málo, takže nemohu zatím moc posuzovat. Jízda je ale perfektní, má pořádnej zátah a letí jak smyslů zbavená. Motor je opravdu výbornej a od nějakých 6000 ot. za min. už opravdu jede. Co se týká brzd tak si také nemůžu stěžovat ikdyž pořád je co zlepšovat. Poruchy naštěstí zatím žádné. V roce 2018 jsem udělal servis spojky, ventily atd. Dále před dovoenou jsem vyměnil řetězovou sadu a dal krásnej zlatej řetěz, a vyhřívané hefty, ať na jaře a na podzim tolik nemrznu. Motorka se určitě cítí nejlépe na pěkné suché asfaltce. Ve městě se za ní každý ohlédne ať kvůli zvuku(Mivv GP) nebo barvě. Kombinace zelené a černé je vážně pecka. Do budoucna možná bude Z800.

Gabriele
Gabriele napsal 28.09.17 v 07:31 10b.

Přeji hodně najetých km!! Je to kráska

Ondra91
Ondra91 napsal 12.09.17 v 19:19 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.06.17 v 21:31 10b.

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 29.06.17 v 21:17 10b.

Máš to pěkný chlape ušatej , ať ti dělá radost !