Yamaha V-MAX (2009)

Vlastník stefi
Vloženo 7.5.2017
Aktualizováno 7.5.2017

Prostě v-max. Po dvanácti letech na starým, byl novej max jasná volba.

První dojmy - Jede jako kráva a chlasta jako dvě krávy, ale je prostě dokonalej. Zatáčí, brzdí, nekroutí se. Drží jak přibitej. Opět láska na první svezení.

Zatím jsme toho spolu moc nenajezdili tak psát nějaké recenze je dost předčasné. Můžu jen porovnání starý max a nový max.
Starý max se dost vlnil, kolikrát i na rovině, nový max sedí na cestě a ani se nehne.
Brzdy no tak to jsem byla v šoku. Dědek už skoro nebrzdil, takže jsem se naučila jezdit bez používání brzd no a novej brzdí, jakože fakt brzdí, stačí lehce zmáčknout brzdu a funguje to parádní pocit.
Motor nevím oba dva tahali a tahají jako ďas. Novej má otrochu víc koniku ale přijde mi že se zvedají oba stejně. Možná to je jen můj pocit.
No a spotřeba je dost podobná, je to od benzinky k benzince. Má to malou nádrž takže nejlíp vozit na zádech ještě kanystr s benzínem
Baví mě starej i novej, každý má něco do sebe.

jps13
jps13 napsal 22.02.24 v 10:28 10b.

Krásnej mazlík tak at slouží.Taky sem na něm jezdil ale na starším.Maxovi.Super svezení.Jak jinak než plný počet bodíkú.

L_U_KE91
L_U_KE91 napsal 16.08.21 v 20:19 10b.

Krásný stroj..

walda1
walda1 napsal 05.11.19 v 22:27 10b.

Jejda jelikož sem už moc nechodím,tak dodatečně ať ti Martino dobře slouží

Dragmax
Dragmax napsal 18.08.18 v 08:18 10b.

SádloGSX
SádloGSX napsal 05.01.18 v 22:42

no, budem se muset zase projet, abych zjistil co na tom dokážeš... na starým V-maxu jsi mi pěkně zatápěla, tak jsem zvědavej na tohle dělo...