renocar_unor

Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník iMAD58
Vloženo 5.5.2017
Aktualizováno 11.1.2018

Máme se rádi, veze mě kam chci, bez keců a bez potíží. Polem nepolem, jedu si spokojeně s mým V-Stromem.

Kawasaki Versys 650: Cenová kategorie, V - Strom je víc na off road, versys spíše silnice

První dojmy - Ze začátku jsem se trochu pral s výškou V-Stroma, protože nejsem zrovna největší jsem takovej hobit a dosáhnout na zem mi dalo chvíli zabrat. Dvouválec do V už mi padnul do ruky u SV, takže jsem tam kde jsem byl předtím. :)

Motorku bych doporučil pro - Pro milovníky 2V ; na cesty paráda ; začátečník ? klidně :)

Doplňky na motorce - Kufry suzuki, nastavitelné páčky "aliexpres" , držák navigace/telefonu, zásuvka 12V/5V(USB), vyhřívané gripy, blastry, Gumy Mitas E 07, tankpad , padaky Kappa, krat motoru Marselus, přídavna světla s Éčkem ; držáky kufrů, 3 kufry suzuki ! ; scootoiler ; botička pod stojánek Marselus , skolpná zrcátka Enduro s Éčkem , reflexsní proužky ,

Po mé nehodě na SV 650, jsem se dlouho rozmýšlel co chci. Chtěl jsem něco cestovního s velkou spolehlivostí, nízko nákladovým servisem a nejlépe aby to byla Suzuki (nic proti ostatním značkám, mám rád všechny výrobce). Rozmýšlel jsem se mezi Versysem, ale cenovka byla jinde a moc se mi nelíbil předek. V Strom je víc do off roadu, na motor jsem byl zvyklej, vím co má rád, co se mu nelíbí a jak se k němu chovat celkově. Proto vyhrál V STROM. Po koupi od pána z Ústí n. Labem, jsem V Stroma pojmenoval GROOT ( kdo zná MARVEL tak pochopí ). Šel hned do servisu abych měl jistotu, nakonec z toho vyšly skryté vady a ještě pár drobností, takže přes dohodu mi navrátil nějaké peníze. Servis byl celkem velkej a teď je Groot ve skvělé formě. Zatím k dnešku (5.5.2017) mám na Stromkovi najeto 1200km a bez problémů. Jak jsem napsal předtím, jezdíme polem nepolem a je to celkem zábava. Když si vzpomenu, že jsem před rokem tahal kolena po zemi s SV650, tak tohle je větší zábava :D. Spotřebu jsem ještě nijak nezjištoval, a taky vlastně proč že ? U motorky je to jedno :). Ovladatelnost Stromka je bombová, lehkej celkem je, už jsem ho i sbíral v terénu a až jsem se divil, že je to lehký. Motor, je prostě pecka. Brzdy na Stromka jsou dostačující, nebudeme přece jezdit kudlu :P , podvozek by mohl být krapet lepší. V létě mě a Groota čeká Passo de Stelvio, tak to bych se pak rozepsal víc, jelikož mám stromka chvilku, tak toho nemůžu moc napsat :)

peterzemozemko
peterzemozemko napsal 13.01.18 v 07:49 10b.

Krasna moto ps. Zaujimali by ma tie skrite vady

Bonsai650
Bonsai650 napsal 11.01.18 v 20:16

Groota poznám(fb..stromCZ)...

Clint.
Clint. napsal 11.01.18 v 17:17 10b.

Pěkný kousek, at bavi, preji kratkou zimu, jasna desitka za krasavce

greydog
greydog napsal 17.06.17 v 19:39 10b.

Jojko
Jojko napsal 17.06.17 v 16:42

Kubo, užívej a poznávej kraje i lidi