Honda SW 400T (2009)

Vlastník -buri-
Vloženo 5.5.2017
Aktualizováno 11.4.2022

Po Burgmanovi jsem se nakonec rozhodl pokračovat ve skutru, kvůli fakt obrovskému pohodlí.
Koupil jsem Hondu a ted si užívám...

První dojmy - Oproti Burgmanovi je hravější, líp jde do zatáček, tlumení nerovností je jako v americkém autě, pohodlí je neskutečný, nefouká díky velkému plexi od Givi, posez je přirozený i když toto posoudím až po delší trase.

Chtěl jsem něco novějšího, spolehlivého a uvažoval jsem zda jít do choppra nebo zase do maxíka. Maxík vyhrál opravdu díky pohodlí a obrovskému skladovacímu prostoru, který čítá 3x integrálka (2x pod sedlo a 1x do kufru.
Pohoda je jeden klíč na vše spínací skříňka, sedlo i kufr. Výhodou je uzamykatelná přední přihrádka, do které si troufnu říct že se vejde litrová láhev s pitím.
Příjemná změna jsou brzdy, které jsou oproti Burgmanovi hodně ostré.
Spotřeba mi zatím ukazuje 4,5l ale čas ukáže realitu.
Trošku nevýhoda je absence 12V zásuvky, kterou budu muset dodělat a vymyslet místo na navigaci.

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 26.12.17 v 08:28

příští rok chci opět k Plzni za kamarádama s motorkama nepřidáš se vezmu to přes štatl

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 25.12.17 v 18:16

super strojek co rikas

-buri-
-buri- napsal 18.05.17 v 12:14

Zjistil jsem ze kryt nádrže se mi neustále při jízdě otevírá a že ten system není originál. Můžete mi někdo poslat fotku jak je originální systém zavírání toho krytu?

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 05.05.17 v 14:44 10b.

Parádní maxík ,přeji pohodu v sedle.