Yamaha Tracer 9 / 900 (2015)

Vlastník owwidius
Vloženo 4.5.2017
Aktualizováno 14.10.2018

Motobrouk.
Moja 2. moto, oproti minulej o 1 valec a dakych 45 konikov viac :)

Triumph Tiger 800 XR: rozhodli take dolezite veci, ako design, zvuk a farby v ponuke :D ale aj ponuka v inzercii bola slaba. zvuk sa mi viac pozdaval na yamahe, takisto ako maly vyfuk. skoda akurat tempomatu na triumphe..
Ducati Multistrada 950: totalna novinka, takze ziadne v inzercii a cena za novu, fuu..
Suzuki DL 1000 V-Strom: malo v inzercii (od 2014 vyssie). rozhodol som sa riadit sa viac srdcom ako rozumom - zobrat nieco co sa mi fakt paci, i ked strom by bol asi pre moje jazdenie vhodnejsi (ale s designom by som musel bojovat). uvidim po sezone...

První dojmy - Super motor, 3-valec ma paradny zvuk a tahaaa.. Rozhodoval som sa medzi farbou lava red ale nakoniec zobral tuto 'premiovejsiu' (?) sedu. Kupene s turistickym plexi a Bagster sedadlom - to boli dve veci, ktore mi na originalom tracerovii nevyhovovali.

Motorku bych doporučil pro - sportovy prejav + pohodlny posed.

Doplňky na motorce - bagster sedlo. puig plexi. oxford vyhrievane gripy, givi padaky, givi topcase.

este trochu priskoro na hodnotenie.
ale teda ked porovnavam s v-strom 650:
-posed super vzpriameny, siroke rajdy. na mieste pocit lahkej motorky
-vysoke Puig plexi je super, trochu vibruje pri vetre a rychlosti ale nic strasne to nieje. ale vyhovuje mi ze mozem ist s vyklopenym plexi a len so slnecnou clonou.
-tuto su stupacky rozhodne viac vzadu, takze nohy su pomerne pokrcene. posed je tym padom sportovejsi, mozno poriesim zvysenie rajdov.
-samozrejme lepsi motor a brzdy, novsia elektronika/palubovka.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.06.17 v 21:35 10b.

Lombardo
Lombardo napsal 07.05.17 v 23:23 10b.

Paradni stroj Byl jsem ho zkusit. Na me malej. Ale jede super. Uzivej

greydog
greydog napsal 07.05.17 v 08:04 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 05.05.17 v 20:13

Brukev
Brukev napsal 05.05.17 v 14:30 10b.

Toto je parádní stroj a tuším i dost univerzální a hlavně zábavný