Benelli TNT 1130 Café Racer (2009)

Vlastník mr.BSE
Vloženo 4.5.2017
Aktualizováno 4.5.2017

Krásná, ojedinělá a s brutálním motorem

MV Agusta Brutale 910 R: důvod neuveden

První dojmy - Skvělý podvozek, motor i brzdy. Ergonomie oproti cestovním naháčům trošku sportovnější (větší zatížení rukou) .

Doplňky na motorce - Otevřený homologovaný výfuk GPR - luxusní zvouček :)

Kupováno při 5000km. Najel jsem dalších 5500 a kromě problémů, které jsem způsobil sám ( poškození volnobězného ventilu) jenom jezdím. Žádné problémy. Jen radost :) Na okreskách je bezkonkurenční . Motor táhne od 2500ot až do omezovače (9000ot) naprosto konstantně bez výkonových děr.

Jediná vlastnost,. která se mi nelíbí je spotřeba. Při střelbě si řekne o 10 litrů (to by mi nevadilo), ale při klidné (ve dvou, řazení na 3500ot, maximálně čtvrt plynu) jízdě jsem se nedostal pod 8,2 litrů na 100km.

Coffeeman
Coffeeman napsal 27.06.22 v 23:04 10b.

Salli
Salli napsal 12.05.17 v 20:35 10b.

mr.BSE
mr.BSE napsal 09.05.17 v 08:05

Díky všem
BobRF: s mapama jsem si už hrál ;) Od výroby jsem měl nahrané obě stejné , ale teď už mám každou jinou a po přečtení profilu wenca (díky za tip ) jí ještě trošku poladím :)

Brukev: akorát to čůrání vyjde levněji :D

BobRF
BobRF napsal 08.05.17 v 20:41 10b.

Nádherná cool zkoušel jsi cestovat na turistickou mapu přepneš pod budíkama při vypnutém motoru! Jinak přehrát mapu popisuje to v profilu wenca

Brukev
Brukev napsal 05.05.17 v 14:34 10b.

Tomu říkám peklostroj . Stou spotřebou ti rozumím. U SD jsem to měl úplně stejně... ale zase sem nemusel stavět na čůrání