Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník Lunreal
Vloženo 4.5.2017
Aktualizováno 4.5.2017

Rychlá, agilní bestie s tělem modelky :)

Triumph Daytona 675R: Zmizela z nabídky :(

První dojmy - I když jsem ji kupoval už jako deset let starou motorku, překvapila mě svým přebytkem výkonu, nadčasovým designem, který se podle mě neztratí ani mezi novějšími stroji a jízdními vlastnostmi, srovnatelnými s menšími a lehčími stroji. Trochu mě překvapil chod spojky a přesnost řazení 1 - N - 2, na to jsem si chvíli zvykal a musel jsem si páčky nastavit "na sebe". Potom už bez problému.

Motorku bych doporučil pro - Moto je dostatečně univerzální, dá se s ní lítat na okruhu i dojíždět každý den do práce. Jen bacha na radary.

Doplňky na motorce - Padáky přední, zadní kolo a v bocích, rolny na stojan vzadu, pptuning rearsety se zlatými stupačkami, stavitelné cnc páčky, stompgripy, pancéřové hadice, tlumič řízení, baracuda blinkry, ukazatel zařazeného stupně, RAM držák na telefon, cnc nádobka na brzdovku a další zlaté kosmetické doplnky (ventilky, víčko na olej apod..)

Začínal jsem na Ninja 300, která mě bavila především kombinací nízké hmotnosti a tím, jak snadno padala do zatáček. Vyzkoušel jsem si s ní i několik "track days" na okruhu ve Vysokém Mýtu a věděl jsem, že další motorka bude opět sportovní.
Vybíral jsem si mezi cbr600rr, daytona 675r, ninja zx6r a R6.

Ve své druhé sezóně jsem 300ku s těžkým srdcem prodal a protože z nabídky zmizela moje vysněná Daytona 675R, hledal jsem za ní náhradu.
Kombinací výkonu, nižší hmotnosti, slipper clutch a vzhledu jsem vyprofiloval mezi všemi značkami ZX6R 636, ročník 2006 s pouhými 10k najetými km. Přes design zx6r 2007 - 2012 jsem se nedokázal přenést a jiné značky kromě Daytony nepřinášely nic navíc (no dobře, R6 vyhrála vzhledově).

Moje nová stříbrná ZX6r už měla od předchozího majitele téměř všechny doplňky instalovány, nebylo tedy třeba nic do motorky investovat. Přesto jsem po roce pořídil sadu nových oranžovo černých kapot (viz fotky), přelakoval nádrž a dokoupil nastavitelné přepákování. Motorka tak získala téměř vše, co jí k dokonalosti chybělo. Zbývající kosmetické detaily dořeším letos nebo příští rok :)

2016:

2017:

Stealman
Stealman napsal 04.05.17 v 12:16 10b.

Motorka paradni A barevna zmena je luxusni, urcite zmena k lepsimu

B.rider
B.rider napsal 04.05.17 v 08:46 10b.

ten orange look je lepší draku máš pravdu, tak ať to lítá