Babetta 210 (1991)

Vlastník FiZzeR
Vloženo 1.5.2017
Aktualizováno 21.7.2017

Babetta BVH-1, úprava pro invalidy. Vyráběno JZD Mír Bouzov začátkem devadesátých let.

První dojmy - Táta si to kdysi koupil na crcání po městě, tak jsem párkrát měl tu čest. Kolečko od nákupního vozejčku vepředu a odbroušenej svár na dvojce, docela adroš.

Motorku bych doporučil pro - Pro vrahy nebo pro sebevrahy, to podle toho jestli na tom sedíte když to startujete nebo né.

Doplňky na motorce - Nosič a brašna, z toho důvodu přemístěna nádrž na pravou stranu.

Jak už jsem předeslal nahoře, koupil si to táta na jezdění po nákupech. Bohužel podcenil svou fyzickou kondici (invalida), blbě se mu na to lezlo, blbě se mu to startovalo (špagátem), a když už tohle peklo uvedl do pohybu, tak z toho v první zatáčce vypadl. Krom toho je to malý, nízký (není to mezi autama vidět) a s rychlostí cca 45km/h (ofiko se zavařenou dvojkou předpisových 12km/h) to nestačí městskému provozu, tudíž jízda na tom je spíš utrpením, hlavně v zatáčkách kde slavný reliant robin je proti tomu stabilita sama.
Na vesnici do hospody nebo husám na kopřivy asi gut, ale jinak k ničemu. Každopádně je to zajímavost, nevím kolik jich bylo vyrobeno ale vzhledem k pořizovací ceně, v r. 1991 cca 40tis káčées to žádnej trhák nebyl.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 09.09.17 v 21:02 10b.

Pekny peklo na trech kolech

utahs
utahs napsal 17.05.17 v 20:00 10b.

Je masakr!!!

Sajko
Sajko napsal 14.05.17 v 10:36 10b.

Vzpomněl jsem si, že jsem ji měl kdysi dávno doma na opravu, ale neuměl jse na ni jezdit jinak super rarita

Milan1963
Milan1963 napsal 02.05.17 v 11:20 10b.

Zajímavé, spíš vhodné pro sběratele. Cena 40 tisíc za novou - to přehnali. Těch 10 bodů si určitě zaslouží.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.05.17 v 23:14 8b.