Husqvarna SM 610 (2006)

Vlastník Ades
Vloženo 30.4.2017
Aktualizováno 28.5.2017

Presedlal jsem ze 125, takze rozdil velikej.

Motorka koupena od čeplin (Děčín III-Staré Město) - Od čeplina jsem dostal navic plotnu s kufrem, olej, svici, slevu.
A motorku mi privezl az pod nos, diky kamo.

Suzuki DR-Z400 SM: Majitel se na posledni chvili rozmyslel. Ale hlavne je vykonove a vybavou nekde jinde.

První dojmy - Prvni dojmy ve zkratce: Kratsi prubeh plynu | Oh, ten zvuk | Kroutak!!! | Ty vole to uz jedu 100 :-) | Brzdic brembo a uz zas stojim.

Motorku bych doporučil pro - Spise pro pokrocilejsi, ale jako vstup do sveta velkych motorek taky poslouzi.

Doplňky na motorce - Kratke CNC packy od uzivatele Milaaa
Padaky do kol Rutan
Bile blastry s vyztuhou (puvodni cerne, jiny tvar)

SM 610 jsem si vybral hlavne kvuli vykonu a privetivejsim servisnim intervalum oproti ostatnim husqvarnam a ostrym motardum viz:

Olej 2 500 km
Ventily 5 000 km
Rozvodak 10 000 km (manual pise 20 000, ale pro jistotu drive!)

Je trochu tezsi nez byvalka MZta (142 kg suche vahy) ale za jizdy to neni poznat, ovladatelnost je na jednicku.
Sedlo nepatri k nejpohodlnejsim, nic cestovniho, ale zadna tragedie to taky neni.

Na tyhle konkretni ocenuji originalni stav, motorka na par drobnosti ma vsude originalni dily.

Az bude ridicak a poradne ji projedu trochu se rozepisu.

Po par jizdach (na ridicak se stale ceka..):
Pri manevrech v malych rychlostech je ta vaha znat, ale hlavne ma SMko vetsi rozvor nez ostatni lehci motardy, takze se s nim proste hur manipuluje. A to ze mam neco malo pres 60kg taky nepomaha

Motor ma neskutecnej zatah a uz jsem si parkrat na prachu/sterku pri rozjezdech malem rozbil tlamu.

Ovladatelnost za jizdy parada, do zatacek se poklada sama.

Zvuk a jeste jednou zvuk, na seriovy vyfuk je to labuzo. A hlasity je taky tak akorad.

Bojuju trosku s nizkym volnobehem a studenymi starty, vidim to brzy na vycisteni a serizeni karbecu.

mosi90
mosi90 napsal 14.01.23 v 11:08 10b.

Krasná jsem bývalý majitel

Propiska7
Propiska7 napsal 05.05.17 v 10:10 10b.

Piki
Piki napsal 01.05.17 v 12:18 8b.

Moc pěkná...

Ades
Ades napsal 30.04.17 v 18:31

No jo furt, nebyl cas na fotky doplnim az udelam par peknych

findejs1310
findejs1310 napsal 30.04.17 v 18:25

Až na tu fotku je to super stroj