Malaguti Ciak 150 (2003)

Vlastník Vencíř
Vloženo 29.4.2017
Aktualizováno 29.8.2017

Je to jednoduché, spolehlivé a účinné přemísťovadlo. Doveze všude kam budete chtít, ale na delší cesty by potřeboval víc síly.

Honda SH 150: Nakonec jsem dal přednost levnější před prostě Honda

První dojmy - Plus za velké kola, to je úplně jiné svezení. Máme doma i skútr s malýma kolama a to se prostě nedá srovnat. To, že je díky nim menší kufr je naprosto vykompenzováno kvalitou svezení. Jinak klasika skútr- letní městské vozítko které je v provozu jako ryba ve vodě, dá se vytáhnout i na výlet. Bohužel měřím přes 190 cm a na delší jízdy bych opravdu potřeboval vyšší sedlo. Po hodině jízdy sedím shrbený jak paragraf a zadku ani nohám není dvakrát do tance...

Motorku bych doporučil pro - Studenti kupujte. Provoz bude skoro stejně drahý jako vlak nebo hromadná doprava, ale budete nezávislí a svobodní!!! Jebat české dráhy!!!

Skútr mám jednu sezónu a zatím je to spolehlivý společník. Největší plus byla nízká pořizovací cena. Proto jsem ho taky koupil. Jinak kdyby jezdil rychleji, tak bych si nestěžoval, ale to už bych po něm chtěl moc... Maximalka 95... Jde to i po dálnici, ale je to utrpení. I když nakonec po českých dálnicích budete rychlejší, než kdokoliv v autě stojící v koloně