Harley Davidson XL 1200X Forty-Eight (2016)

Vlastník matts
Vloženo 28.4.2017
Aktualizováno 27.4.2021

Chtěl jsem něco pěknýho na ježdění kolem komína. Ne úplnou klasiku (Bonneville), ale zase ne nic moderního. Forty mi to všechno splnil :)

První dojmy - Je to pořádný kus železa, ale vzhledem k nízkému těžišti padne hned do ruky a pěkně se ovládá. Nedá se to srovnávat s japoncem z pohledu jízdních vlastností, ale právě to, že se to vymezuje oproti běžnýmu průměru, je na tom to krásný.

Doplňky na motorce - Pouze sedlo a stupačky pro spolujezdce, brašna na drobnosti a výbavu, LED světlo. Do budoucna možná nějaký custom věci, ale to se uvidí.

Dřív jsem to nechápal, dnes to byla jasná volba... Naprosto souhlasím s tím, že pro HD musí člověk "dozrát", jinak to nemá smysl, protože je na trhu spousta motorek, který fungujou líp.
Jenže tahle vezme za srdce. Je to krásnej stylovej "sporťák", kterej opravdu dostojí svému jménu, protože v rámci značky fakt vybízí ke sportovnímu svezení.
Je potřeba si zvyknout na vyšší váhu, protože je to kus opravdovýho železa (i když za jízdy to není znát) a na limit v zatáčkách v podobě brousících stupaček.
Ale ten zvuk, zátah a celkový projev motorky, která na sebe strhne pozornost okolí prakticky kdekoliv... to je pecka.

mcever8
mcever8 napsal 11.02.18 v 16:49 10b.

top motorka

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.05.17 v 23:23 10b.

Patrik80
Patrik80 napsal 05.05.17 v 16:32 10b.

10b

mvk73
mvk73 napsal 01.05.17 v 20:04 10b.

Nech ti sluzi.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 28.04.17 v 16:59 10b.

Parádní Haryk ,přeji pohodu v sedle.