Honda @125 (2012)

Vlastník mapach
Vloženo 26.4.2017
Aktualizováno 26.4.2017

Koupená v Mexiku za 10 tis. od překupníka motorek, abych s ní projel Mexiko. Zvládli jsme to.

První dojmy - Je prťavá a slabá, ale na zkoušení jak se na motorce jezdí je ideální.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky co ještě nemají řidičák na silnější motorku.

Stroj sem si vybral, protože byla cenově dostupná. V Mexiku jsou na výběr hlavně 2 značky: Italika a Honda. Italika je zdejší značka a nemá moc dobré jméno. Takže hlavně na doporučení zdejších jsem vybral Hondu.

Ujeli jsme spolu cca 3000 km napříč Mexikem. Z Puerto Vallarta přes Veracruz až do Cristobal de la Casas a pak do Puerto Escondido. Na začátku byla motorka celkem svižná, je určená spíš do městského prostředí a ne na delší vzdálenosti. Takže na konci výletu už maximální rychlost nebyla 90 km/h ale kolem 70 km/h. Zřejmě jsem neměnil olej tak často, jak by bylo potřeba. Následovali časté problémy se startováním. Pak často divné zvuky motoru a řazení také dělalo dost problémů. Ale to jsme způsobil tím výletem, kdy jsem denně urazil cca 300-400 km (což vždy v ten den zabralo přibližně 10-13 hodin). Ta motorka na to není stavěná, ale zvládla to a byl to naprosto úžasnej zážitek. A šel bych do toho s ní znovu.