Honda CB 900F Hornet (2004)

Vlastník 11kobra11
Vloženo 26.4.2017
Aktualizováno 26.4.2017

Původně jsem chtěl banďoura, bohužel výkon mě zklamal. Říkal jsem si devítka bude na mě zbytečně silná, ale ukecal jsem se a jel jsem to zkusit a projel jsem se i na hornetovi.

Suzuki GSF 650 Bandit: důvod neuveden
Suzuki GSF 650S Bandit: Chtěl jsem hodně bandita. Zamiloval jsem se do něj, bohužel jak jsme sedlal jiné motorky např. yamaha FJR1300 tak po příjezdu k banďourovi jsme byl celý natěšený nadšený, ale nadšení opadlo po tom co jsem se projel. Čekal jsem od něj víc., ale jak říká vě

První dojmy - První dojmy, když jsem jí viděl tak nádherná motorka. Následně mi majitel sdělil ať se projedu, tak jsem na ni nasednul a opatrně jel. Hned mi motorka padla do ruky a výkon mě mile překvapil. Nebyl ani moc velký ani moc malý, prostě ideální jaký jsme si představoval u Bandita tak už nebylo nad čím váhat :-)

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že na tuto motorku by měl sednou už zkušenější řidič, protože výkon motorky už mluví sám za sebe, jít s ní na zadní není problém, což není určitě pro začínající jezdce.

Doplňky na motorce - Doplňky teprve plánuji. Určitě zadní kufr a vyhřívané rukojeti. Zatím mám pouze boční kufry.

Horneta jsem si vybral, z důvodu, že původní motorka yamaha virago xv 250 mě nenaplňovala. Ano spotřeba minimální, údržba minimální, pohodlí řidiče vcelku slušné, ale když se jedná o spolujezdce ta kuž je to mnohme horší. To samé cestování a svižnější jízda... Virago mě mnohu naučila, le je třeba jít dál a pořídit si dospělou motorku. U horneta mě překvapila ovladatelnost, akcelerace a i pohodlí na tom není špatně a to ani z pohledu spolujezdce. Dostal jsme od původního majitele boční kufry a na motorce je již držák zadního kufru, což je na cestování parádní. Mám najeto zatím kolem 1000km takže se s ní teprve pořádně seznamuji, zatím nám moéc nepřeje počasí...

findejs1310
findejs1310 napsal 26.04.17 v 14:13