Jawa 50/20 Pionýr (1968)

Vlastník Kuba2000
Vloženo 24.4.2017
Aktualizováno 7.7.2019

Už je prodaný ,dával jsem si s ním pořád tolik práce pořád investoval vylepšoval ladil a nakonec to šlo do kopru snaha nesnaha.Prodal jsem ho v hrozném stavu (padal 3. Kvalt nová pružinka v automatu byla asi nějak slabá řadit šlo tak lehce že při velkém s

Jawa 50/21 Pionýr: když jsme přijeli stáli tam 3 pincky 21 23 20 řekla pro kterou sem si přijel (už to zapoměla) takže sem si mohl vybrat 21ka vypadala strašně :)
Jawa 50/23 Mustang: když sem ho tam viděl stát tak vypadal strašně :)

První dojmy - První dojem byl dobrý myslel jsem že to hned pojede :-) druhý už byl o dost horší :-D jen stačilo sundal vrchní kryt a kouknul se na motor a pod víko zapalování tak sem myslel že to už v životě nepojede :D bylo to totálně zašpiněné od blata oleje a prachu :D motor se mi při prvním nastartování podařilo odrovnat :-D - díky pérová podložko :-D ale i kdybych to nekousl tak bych stejně půlil :-)

Motorku bych doporučil pro - Tuto motorku doporučuju na naučení jak to opravovat seřizovat a tak :)

Doplňky na motorce -

Vybral jsem si ho protože se mi typ 20 líbí nejvíc motory a podvozky jsou s 21 23 shodné takže ty nikdo řešit nemusí

Hery22
Hery22 napsal 08.10.17 v 17:17 10b.

Taky jsem na pinckovi začínal a teď po 13 letech na něm opět jezdím, takže jako "fichtlař" dávám 10b

misheak
misheak napsal 24.04.17 v 16:59 10b.

Je to uz par let, ale taky to byla moje 1. "motorka"

chevyr
chevyr napsal 24.04.17 v 11:59 10b.

Klasika, všichni starší jsme takhle začínali