Suzuki GSX-R 600 (2001)

Vlastník Karlos_GsxR
Vloženo 23.4.2017
Aktualizováno 23.4.2017

Poctivej a krásnej kus, na začátek to byla nejlepší volba a jsem rád že jsem nesáhnul po slabším stroji

Motorka koupena od bazar - Bývalý majitel podle pneu při koupi rovinkář ale kdo ví, každopádně fér jednání

Yamaha YZF-R6: nabídka na GSXR přišla dřív
Honda CBR 600F: zbytečně předražené
Kawasaki ZX-6R Ninja: za stejnou cenu víc km a starší

První dojmy - "Ty voe to jede jak hovado" furt se seznamujeme, mám na ní 6000km a pořád vždy zvládne "překvapit" jedna věc by snesla změnu a to je laďák a kryt sedla jinak naprostá spokojenost :)

Po 6000 km jsem furt spokojenej a chystám se na delší trasy. Zatím jen kroužení po okreskách a městě. Největší problém s ní byl asi v létě, kdy se ve vetších vedrech nestíhala chladit ani za jízdy nad 80km/h. A jeden problém s baterkou kdy mi po vypnutí motorky dolití benzinu a znovu nastartovaní blikla motorka a konec, naštěstí to byl jen asi zaoxidovanej kontakt na baterce, protože po vyndání a zandání baterky zpět vše v pohodě. Teď na novou sezonu nový pneu Dunlop, všechny kapaliny, ložiska v krku, na zadním kole a musím říct, že na tom řízení se to projevilo a to nejsem zkušenej motorkář. Zatím jsem na servise nechal cca 10k a v benzínu to raději nepočítám :D jinak spotřeba cca na nádrž ujedu 180-250km podle stylu jízdy

Měšťák
Měšťák napsal 26.08.17 v 21:48 10b.

Super.

Piki
Piki napsal 23.04.17 v 18:58 8b.

Krasavice