Yamaha FJR 1300 (2003)

Vlastník MilanXLV
Vloženo 22.4.2017
Aktualizováno 22.4.2017

Na první pohled velká a těžká, ale po prvním svezení pohoda, ideální na cestování, ale i na kratší vyjížďky.

Motorka koupena od FIRMA:Moto DP (Děčín I-Děčín)

Honda ST 1300 Pan European: Yamaha se zdála více sportovnější.

První dojmy - Neskutečný krouťák, brzdy mám bez ABS, ale mají dostatečný účinek.

FJR jsem měl vytipované delší dobu a nejsem zklamaný . Je to velká a docela těžká motorka, ale pro mne ideál (já 188 cm a 90 kilo). Koupil jsem ji s origo bočními kufry a zadním od Givi , takže úložného místa dostatek. Po zakoupení jsem měl předek více přitvrzený, takže lehce povolit a nyní luxus pohodlíčko, a zadek už z výroby dvě polohy nastavení trvdosti (dostačující). Vyměnil jsem přední origo plexi za zvýšené cestovní , nyní pohoda před větrem nebo deštěm. Spotřeba se pohybuje od 5 do 6 litrů (jak město tak kombinace silnice dálnice ), není důvod si stěžovat. Nyní jsem nechal udělat velký servis (hlavně kontrolu pro klid duše) , výměnu náplní , kontrolu rozvodů a ventilů - vše je v pořádku, tak jen počkat na to správné počasí a jezdit. Zatím nemám žádný důvod si na něco stěžovat jen si to užívám.

Jirka_CV
Jirka_CV napsal 04.04.20 v 01:10 10b.

Zdravím FJR z Mostu

MilanXLV
MilanXLV napsal 25.04.17 v 21:50

Díky určitě bude.

Musigo
Musigo napsal 25.04.17 v 14:12 10b.

Fjr..co dodat. Jen snad, že s každou generací je lepší a lepší
At slouží a dělá radost...

MilanXLV
MilanXLV napsal 23.04.17 v 20:05

Tak ta tvoje Kawa je taky pořádnej kus motorky, mimochodem byla hned druhá v pořadí.

Šimi57
Šimi57 napsal 23.04.17 v 10:56 10b.

Konečně je zde po delší době pořádnej cesťák.