Yamaha FZ8 N/S (2012)

Vlastník kolinek11
Vloženo 19.4.2017
Aktualizováno 19.4.2017

Vlastnil jsem xt660x a po dvou letech jsem chtěl jít do čtyřválce.FZ8 N byla hned na první pohled leštěnka kterou jsem chtel vlastnit.

Kawasaki Z 750: Yamaha je pro mě srdcovka

První dojmy - První dojmy?? Asi ovladatelnost...Hned po prvním posedu dobře sedla do ruk:D Motorkaje papirově těžka ,ale oproti xt (srovnatelna vaha) perfektně sedla;)Je perfektně hravá. Ale zatim jen cca 300km takže posoudim časem.

Motorku bych doporučil pro - Pro příznivce naked bike;)Možná i pro menší postavu.Já mám sice 183 ,ale sestra ze 165centimetry dostane dobře na zem.

Doplňky na motorce - HP Corse koncovka,Baraccuda blinkry,drzak spz,panceřove hadičky brzd.HP Corse koncovka

Tuto motorku jsem bral z duvodu spolehlive Yamahy. Náhradní díly dostupne
Fazer je hodne rozsireny a oblíbeny mezi motorkaři.Toto je pro mě hezčí alternativa.
80kw si myslím ze pro běžneho jezdce jako jsem já je tak akorat. Motor se do 6tis ot/min chová slušně od 6ti na horu je to peklo;)
Podovozek je pro mne tvrdy (srovnavam z xt) ale bez toho by to asi neslo da se nastavit zatim jsem nerešil.
Ovladatelnost jednim slovem skvěla.Na pocit lehke obratne az nečekane. Guma 180 /60 super.
Spolujezdec nic moc nema se ani ceho drzet popruh sedla je kničem.Časem budu řešit boční madla zad. krytu.
Uložny prostor je tak na nařadí techničák lékarničku a možná penezenku a tel.Je pod zadnim sedlem vic tam asi nedam...
Servis zatim jsem měnil jen olej a filtry.Zvladne i lajk.Jeden šroub na vypusteni jeden na naliti vleze tam 3,10l.
Na cestu doufam ze bude pro mě ideal 200az 300km denne .Díky pohodlnem posedu je to realne mozna i víc uvidi se.Pro delsi cesty bych doporucil asi přední plexi a kufry...Časem asi jo zatim se to vydrzet da pokud se jede 150-160km/h .Ale nevim jak po dalnici.No kazdopadne pro me rychlost neni priorita a dalnicim se doporucuji vyhnout takze tak. Omlouvam se za pravopis pisu z telefonu;)

Vojtesek
Vojtesek napsal 04.02.18 v 20:51 10b.

R-e-z-i-d-e-n-t
R-e-z-i-d-e-n-t napsal 22.04.17 v 15:52 10b.

Hezký žihadlo.

novafi
novafi napsal 20.04.17 v 07:41 10b.

strašná plečka

kolinek11
kolinek11 napsal 19.04.17 v 19:18

Dííík Tobě taky

context
context napsal 19.04.17 v 19:15 10b.

Krásný bike přeji hodně najetých km bez nehod a ať ti dělá jenom radost