Kawasaki Versys 650 (2017)

Vlastník Jarin1
Vloženo 19.4.2017
Aktualizováno 19.4.2017

Byla to to dlouhá doba od poslední motorky a dlouhé vybírání která by to byla. Jeden přítel mi řekl o Versysu a tak začalo hledání a obhlížení, až najednou jsem ji zahlédl na začátku tohoto roku a už bylo jasno.

První dojmy - Zatím ujeto pohých 24 km (z obchodu až domů). Po prvním nasednutí mi padla do ruky, jako když mi jí vyráběli na míru. Prostě parádá posez.První kilometry jsme se jen tak lehce ořukávali, ale není problém jí přidržet koleny a přidat plyn a už se jede.

Průměrná spotřeba - 3.826 l/100km

Proč jsem si vybral tento stroj?
1. jsem hledal něco jiného než chopera s čím bych mohl ujet více než 150 km a nebolela mi p...
2.byl mi doporučen Versys od kamaráda, narozdíl od Hondy. Také hlavně z důvodu nenáročnosti co do údržby a nalítaných km.
První jízda - super.
Těším se na teplé počasí a klikaté silnice.
První servis bude po 1000 km. Tak snad to bude brzy.

speroure
speroure napsal 18.02.19 v 23:26 10b.

Krásný Versysek!

Jarin1
Jarin1 napsal 05.04.18 v 14:03

Dne 02.04. den "D". Prostě vše jak mělo být na první letošní vyjížďku. Kontrola po zimě. Najeto cca 145 km. Prostě parádní den. Přikládám malou mapku. Snad na tom bude něco vidět.

Jarin1
Jarin1 napsal 14.07.17 v 12:54

Díky za povzbuzující komentáře a za . Jede se na ní moc pěkně. Když jedu stále vzpomínám na přítele lachimichala. Snad již jí otestoval ještě než doputovala k nám (sem dolů na Zemi). přál bych každému, aby se mu na svojí moto jezdilo tak krásně jako mě. Brzy se někdě určitě uvidíme.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.06.17 v 21:45 10b.

Gustav57
Gustav57 napsal 30.04.17 v 17:29 10b.

Jarine, je to moc pěkná motorka, už se těším jak si někam vyjedeme