Moto Guzzi California 1100 Vintage (2006)

Vlastník Špageťák
Vloženo 19.4.2017
Aktualizováno 12.8.2018

Krásná, kovová, vibruje, klepe se...

Harley Davidson XLH Sportster 1200: cena

První dojmy - Jiná dimenze

Motorku bych doporučil pro - Pro požitkáře a pohodáře.

Doplňky na motorce - Laděné koncovky Mistral, palivová mapa - lepší spodek.

Mám ji od února. Najel jsem cca 1.300 km. Pro mě vstup do jinýho světa, kde se nezávodí, nespěchá, nemusím mít plány kam jet a kudy. Cítím se na ní svobodně, uvolněně a každej den s ní je krásnej.

Špageťák
Špageťák napsal 13.01.18 v 14:41

No... musím říct, že mě hned první sezonu docela potrápila a přiznávám, že měla namále. Ale rozhodl jsem se, dát jí ještě rok, maximálně dva. Motorka za posledních 6 let v podstatě stála a tak mi na ní odcházely hadičky, relátka a tak podobně. Jsou to drobnosti za pár korun, ale jednomu dokážou docela znepříjemnit život. Další, a to už zrovna za drobnost nepovažuju, byly ulámaný šrouby na setrváku. Stalo se to v červenci při mojí první cestě na motodovolenou s touhle motorkou a vzhledem k časovýmu sledu poruch jsem jí začal skoro nenávidět. Motor musel ven, ulámaný šrouby vylaborovat a vyměnit za pevnostní silnější. Já bych si s tím sám neporadil, ale mám kamaráda, co jo.
Další dovolená proběhla až v září, kde odešlo jen jedno relé a tak jsem po návratu nakoupil radši všechny, abych měl náhradní.
Jinak je to motorka pohodová a kochací. Na závodění a broušení stupaček není. Uvidíme jak se bude chovat příští sezonu... .-)

Tom-K
Tom-K napsal 27.04.17 v 09:35 10b.

Ta je. Ať ti kozy šlapou.

Lada-Perak
Lada-Perak napsal 26.04.17 v 22:10 10b.

krasavice tak ji uzivej jsme na tom asi stejne

Bobr60
Bobr60 napsal 26.04.17 v 15:18 10b.

Krásná Guzzi

Špageťák
Špageťák napsal 26.04.17 v 10:23

Tak tohle je právě ta jediná dostupná v ČR (Brno). Kufry, vzhledem k ceně, řešit nebudu a pořídím místo nich brašny. Fotky určitě přidávat budu.