Honda VF 750C (1999)

Vlastník Dieselz
Vloženo 18.4.2017
Aktualizováno 11.2.2024

Láska na první pohled i posez.Zvuk,Výkon,Pohodlí.Magna je Magna.Jsem z ní nadšený.

Motorka koupena od Soukromá osoba - Prej naprosto v pohodě.Lehký škrábance.Jiný řídítka..Otázka zda o tom věděl ?

Yamaha XV 1100 Virago: Na mě malá a nepohodlná
Suzuki VS 1400 Intruder: Tvrdý posez

První dojmy - Po cca 20 letech bez mašiny a hned taková krasavice se srdcem rváče i pohodáře.Posez byl OK ale řídítka byly trochu nic moc.Posléze zjištěno že tam nepatřily.Dal jsem origo a je to ono.

Motorku bych doporučil pro - Pro každýho co to má v hlavě srovnaný

Doplňky na motorce - Je jich dost. Horní kufr,Boční kufry, Padáky,Stupačky, Ukazatel zařazené rychlosti Gipro,Plexi,Kšiltík,2x Zásuvka 5V,Teploměr s Voltmetrem,Nuwi,Kamera, Výhřevy heftů, Přídavné světla, Gelové sedlo od rutanu, Kompletní LED osvětlení + Výstražné blinkry, Světelná houkačka, Progresivní pružiny, Alternativní rozměr pneu ( offiko ), Alarm, CNC páčky atd atd...

Proč jste si vybral tento stroj? Mohutnost,pohodlnost a zvuk.

Stačí si vybrat jak strávim ten den kilometry.Pohodlná na ty naše silnice.Výkonem a zrychlením udivuje nejenom mě ale i kolegy na silnicích.Snad jen brzdy by nemusely bejt tak tupí.Ale je to o zvyku.Ovládání se stále učim.Najeto jen cca 1.400 Km.a Stále se objevuje něco nového.

ctirad
ctirad napsal 21.04.17 v 23:34 10b.

Pekná podle tý nádrže asi palá bude.,ale která není že.

žižala.
žižala. napsal 19.04.17 v 17:00 10b.

Supr stroj.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 19.04.17 v 09:16 10b.

Parádní Hondice gratulejšn.