Jawa 350 OHC (2017)

Vlastník Fakonator
Vloženo 18.4.2017
Aktualizováno 18.4.2017

Lehounká retro srdeční záležitost, jak obstojí v provozu je zatím velká neznámá.

Motorka koupena od www.motorkyjawa.cz

První dojmy - První svezení, lehce ovladatelná motorčička, táhne od spoda, zvuk dospělácký, snadná ovladatelnost, řazení jemné. Na to Jawácké povozeníčko super. Retro dojem věrohodný, chrom na nádrži je identický s 634. Chtěl jsem chromované výfuky, nyní nebyly, ale určitě je seženu.

Motorku bych doporučil pro - pro mladé a pro srdcaře

Doplňky na motorce - katalyzátor a ABS

Až vyjedu, poreferuji. Nostalgie,
na 350 jsem začínal,
bude pro mě spíše muzejním kouskem a výlety na JAWA srazy,
posezení v zahrádkách blízkých kaváren starých náměstí .

Sedadlo není uzamykatelné a tak je nářadíčko v ohrožení. Zatím krátké svezení kolem domu bylo příjemné, samozřejmě po loňské sezóně na VTX 1300 mám dojem jako bych osedlal babetu, ale příjemný zvuk výfuků, záběr od spoda a lehounké ovládání potěšilo. Jak se budu cítit po několika kilometrech poznám až přijde teplé hezké počasí

Ručkazdravilka
Ručkazdravilka napsal 03.03.18 v 09:12 10b.

Už jí máš skoro rok a zatím si nevyjel?

Kremeš
Kremeš napsal 05.01.18 v 11:20 10b.

Pekná motorka nech dlho slúži bez poruchy

BobRF
BobRF napsal 13.08.17 v 17:21 10b.

Dal jsi pěkné fotky Je moc pěkná a je to JAWA to je moc dobře jako druhou v garáži bych ji bral at slouží pro pohodu

torqueman
torqueman napsal 01.06.17 v 14:29 7b.

wanna get one for my bro in India. recently got news bits that Jawa 350 hits India soon. can be the best over the RE motorcycles dominating India. need Jawa 350 soon...

Rollinman
Rollinman napsal 23.05.17 v 23:38 5b.

Tak kolik jsi už najezdil? Už je teplo pěkných pár dní tak jízdní dojmy sem přece!!! Já jsem jak na trní. Ale vážně, takovou mašinu bych bral, kdyby to byla ojetina za třetinovou cenu. Takže vlastně času dost. Hyn sa ukáže.