Kawasaki ZRX 1200 (2001)

Vlastník Magooor
Vloženo 17.4.2017
Aktualizováno 17.4.2017

Vloženo: 19.04.2017, Uskutečněno: 19.04.2017, Stav tachometru: 39176 km, Zhlédnuto: 26x

Tak asi už vím , že to bude Máša... no minulej tejden v pondělí se mi dostala do rukou, za týden jsme dali asi 1000Km včera jsem měla veselej den. Sotva jsem se vzbudila zak jsem na sebe hodila mikinu, gatě a boty a honem na chodbu nastartovat motorku , že si zajedu jen na druhej konec ulice na STK krz dovozku na přepis. Co rarach nechtěl ... náš technik se ještě zotavuje a když mi řekli ať se přijdu zeptat koncem příšího týdne, krve by se ve mě nedořezalo ... Tak dlouho přeci čekat nechci. Tak jsem v zápalu "nadšení " letěla do Olmíku. Chvíle čekání se vyplatila s vítězným úsměvem jsem měla v rukách osvěčení že muže na naše silnice... Jenže co dál ?

Je úterý , nemám tiskáru abych si udělala pojistku ... No co čekání se dá pozitivně využít krom plkání s lidma jest možno i zavolat na horkou linku Janičce a po návratu z STK jit sepsat pojistku :D

Je čas oběda .. koblížek s Kamčou to jistí

Jak tak baštím a koukám na ty papíry před sebou tak STK - mám,TP - mám, kupní smlouvu - mám, pojistka - po obědě bude... Takže mužeme vyrazit na úřad..jenže je úterý ... co naplat ... Úřad je za rohem a hubu už línou nemám tak se zajdu zeptat... nic co první dveře... "přiďjte si v ouřední den a mame na to měsíc"... Nastává totální protáčení očí , ďiv , že se nevyvalí ven z důlků

Tak zkusíme druhé dveře , kde bývá nejhohdnější osůbka z našeho úřadu, jenže tam neeeeenííííííííí co teď ... Líná huba se zeptá a kdy se osůbka vrátí :D a dozví se to

Úprk pro pojistku - vyřízeno tak letím zpět na úřad pan N. když mě viděl na schodech tak se musel zděsit co zas tropím za hlouposti , nicméně když zjistil co a jak tak přijal mou žádost i s papíry (juchůůůůů) , jen pokladna už byla zavřená tak jeden papír musim ještě pořešit. Co naplat ... zejtra na novo... jenže ouvej když chci odejít z úřadu tak k mému zděšení mě tam zamkli... to bude dlouhá noc, honí se mi hlavou ale šikovní hoši si stěhovali věci tak mě pustili domů :D

Dnes ráno jsem skočila zaplatit poplateček za přihlášení a ještě nebylo ani jedenáct a drnčil mi v kapse foun že se mam savit pro vyřízený papíry... Moje věta - Než-li sejdete dolů z kanceláře, budu tam tak byla dopísmene splněna :D

Tak sem si ještě zajela pro placku pod SPZ a silichrom a jdu se najíst a odpoledne budu věnovat Máše, ráfkům a možná i karbcům

Zub47 (2) napsal 29.04.2017 v 18:04

Když se chce, všechno jde

Magooor (0) napsal 22.04.2017 v 22:55

Asi zas budu mused někdy zpískat scuk na 13ce :D

cmelda222 (1) napsal 20.04.2017 v 21:44

tedy koukám a držím pěsti. Parádní kousek a Tobě jistě bude sloužit , neb si ji zkrotíš.
čao a mnoho šťastných km...

babula (0) napsal 20.04.2017 v 09:58

Dj.Maxx (0) napsal 20.04.2017 v 07:17

Tak paráda. Kolečka jsou doma ...

Magooor (0) napsal 19.04.2017 v 21:33

Kdo se nepřičiní nemá :D :)
až bude tepleji tak se stavím na kus řeči ;)
pozdravuj rodinu

Tuareg-Tengai (1) napsal 19.04.2017 v 20:51

no vidíš přece ses dočkala

• Jezdíme jak o život :D

Nevím jak Vy , ale já tohle krásné slunečné počasí užívám plnými doušky B-) motorku ještě nemám doma ani měsíc a už jsme spolu nalítali 2 000Km na tachometru se mi to vynulovalo na číslo 40 000 a par drobnejch k tomu

Vloženo: 05.05.2017
    Uskutečněno: 05.05.2017
  • S koněma za koňíkama

Malou jsem koupila v pondělí 10.4.2017 zajela jsem na dílnu do Vlašimi , tu naši skvělou D1 co se s po ní jezdí za 1 jsme též zvládly za 1 :-$ Když jsem jela z Vlašimi přes Brno ve čtvrtek bylo všude spousta kolon, ale

Vloženo: 17.04.2017
    Uskutečněno: 17.04.2017