Triumph Street Triple (2009)

Vlastník Johnny23
Vloženo 17.4.2017
Aktualizováno 12.10.2019

Vloženo: 12.10.2019, Uskutečněno: 12.10.2019, Zhlédnuto: 28x

tak jsem ke konci sezony přezul zadní pneu. Na předku ještě něco najezdím a pak to taky vyměním. Pohrával jsem si s myšlenkou že objednám trochu jinou dunlopku a já to nevědomky udělal ale tak byla v akci Zatím najeto jen 100 km ale myslím že s Dunlopem člověk chybu neudělá. Takže místo sportmax roadsmart 2 je tam sportmax roadsport 2. Pro srandu jsem vyfotil stav tacho tak uvidíme kolik tam bude natočeno až bude guma KO

• výměna oleje+koně na víííc

po cca 7000 km je sezona skoro u konce takže už jsem vyměnil olej i filtr ať je motorka "připravená" na další sezonu. Na ráfky jsem nalepil Polepy od Rutana

Vloženo: 12.10.2019
    Uskutečněno: 12.10.2019
  • příprava na další sezonu

Byl proveden servis/údržba Přišla mi nová přední guma Dunlop Sport max Roadsmart 2.Rozdělal jsem ložiska v předním kole a mazivo bylo vyschlé.Nebylo co řešit a kolo se osadilo novýma ložisky SKF. Přední brzdové destičky

Vloženo: 08.12.2018
    Uskutečněno: 04.11.2018
  • Výměna Oleje

Konečně se našla špetka času na deník. Tak já jen že aby si někdo nemyslel že ten olej měním teprve poprvé na Triplu. Ale nebyl prostě čas. Chtěl jsem jen napsat Že oproti Fazeru je tady krásný přístup.Žádné popálené ruc

Vloženo: 21.09.2018
    Uskutečněno: 21.09.2018