Triumph Street Triple (2009)

Vlastník Johnny23
Vloženo 17.4.2017
Aktualizováno 12.10.2019

Street triple htp?ko z Velké Británie

První dojmy - Motorka mi padla hned do ruky. Bál jsem se že oproti fazeru bude na tom více foukat ale zdá se mi to v pohodě do těch 160km/h Ale hlavně ! Motor neunavnej pracant co táhne v každém pásmu otáček takže dělá z motorky úžasnou hravou hračičku z které jen tak nebudete chtít slézt dolů.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co už mají aspoň něco najeto a nejsou rovinkáři ale raději si užijí zatáčky

Doplňky na motorce - Laděné výfuky Ixil ,klín pod motorem,karbonem potahlí přední blatník a štítek

Byl to vysněný stroj Hned jsem měl jasno co chci. Chtěl jsem streeta ještě s kulatýma světlama .Dvakrát to nevyšlo a do třetice konečně ano a už se motorka vezla domů. Líbí se mi kolik to má blbostí jako je například průměrná spotřeba,průměrná rychlost ujetá vzdálenost od nastartování atd.Také nechybí hodiny a dvakrát denní počítadlo a kontrolka rezervy. Když chci vynulovat počítadlo tj na pravém displeji stačí držet pravé tlačítko s prostředním a je to. Když naopak chci vynulovat věci na levém displeji jako je například průměrná spotřeba apod. držím levé tlačítko zároveň s prostředním. To jen pro lidi co by nad tím chvílí spekulovali tak jako já :D

edit:18.4 2018 odešel regulátor dobíjení

edit :28.6 2019 rozbil jsem si blinkr.Když jsem ho poslepoval aby fungoval tak během jízdy došlo k uvolnění káblu a nastal zkrat. Byla pouze prasklá pojistka u blinkrů ale zarazilo mě že bez ní prostě motorka nejede.Takže stejná situace jak s regulátorem 3 km od domova ta stejná vesnice ten stejný cíl a do garáže se dojelo na vozíku. Jo pojistky už vozím sebou.

Sasori23
Sasori23 napsal 28.04.17 v 11:09 10b.

Krása!!!

Xawerius
Xawerius napsal 27.04.17 v 19:12 10b.

Krásnej kočičák

Brukev
Brukev napsal 18.04.17 v 10:32 10b.

Hezká barva a počkej až přesedneš na Speeda

Zeloman
Zeloman napsal 18.04.17 v 09:58 10b.

no krasavec

Krakatau
Krakatau napsal 18.04.17 v 09:55 10b.

Krásny kúsk, užívaj! Prešiel som na Streeta z Horneta, takže pocity boli podobné.