ČZ 175/502 (1962)

Vlastník Mat177
Vloženo 15.4.2017
Aktualizováno 12.8.2017

Naše milované prasátko, poskládané ze dvou.

První dojmy - Dobře to: nebrzdí, nechladí, nesvítí, netěsní, nepruží, nejede Po renovaci od šroubku to o něco lépe: brzdí, chladí, svítí, těsní, pruží, jede

Motorku bych doporučil pro - Pro fajnšmekry

Doplňky na motorce - Plexi, zadní držák rezervy.

První slova manželky, když jsem to vytáhl z kufru starého kombíka byly "To je strašně škaredé"
Potom jsem se zavřel na půl roku do dílny a až po manželčině hrozbě rozvodem jsem se vrátil domů. Načasováno perfektně :). Od té doby nedá manželka na skůtříka dopustit, prostě si ho zamilovala a když jsem přišel s tím je ho prodám a koupím si něco jiného, tak mi řekla ať si koupím co chci, ale prasátko že zůstane doma.

Jízda je pohodová a vzhledem k obrovskému štítu se to při jízdě s větrem v zádech chová jako plachetnice. Trochu problém jsou řidiči za námi, dvoutakt jim asi smrdí a taky průměrná cestovní rychlost 80km/h jim moc není po chuti. Když potom ale dorazíte na nedělní zmrzlinku na náměstí a chodci na vás volají "ať žije skůtr" (to se opravdu stalo) a jiní vám to obhlížejí se slovy "to je čtyřválec?" (taky pravda), tak jsem opravdu hodně spokojený :).
Nejdelší cesta byla kolem 250km tam a 250km zpět na sraz podobně "postižených". , ale pokud máte svoje hýždě rádi tak to moc nedoporučuji :).

GHM
GHM napsal 19.11.21 v 17:03 10b.

Krasne a mam radost, ze postizenych je este tolko!

O.N.E.
O.N.E. napsal 30.06.18 v 22:56

Super Krásné prasátko Já mám pro ně tak trochu slabost a s tím rozvodem to znám,to se občas stává s čezetou

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.06.17 v 21:49 10b.

Vinc999
Vinc999 napsal 22.04.17 v 22:06 10b.

Dodu
Dodu napsal 22.04.17 v 21:30 10b.

Krásná