V sobotu vyrážíme na vejlet na Balkán, tak bylo potřeba udělat pár úprav a přezout do lehčího terénu.
Sehnal jsem výztuhu převodovky a doraz řízení, což jsou velice doporučovaný úpravy pro jízdu ve stupačkách a terénu. Nerad bych dopadl takto:
Takže mám namontovanou výztuhu na obou stranách. V případě pádu nebo tvrdýho dorazu maximálně ulomím stupačku, ale převodovka by měla vydržet.
Doraz řízení je dobrej pro to, aby při pádu řidítka neflákly do rámu a neurvaly doraz nebo i hadici od brzdy.
A přezul jsem na Conti TKC80. Byl jsem sice rozhodnutej vzít Mitas E10 a E09, nebo Shinko 804 a 805, nicméně sehnal jsem kontíky za neodolatelnou cenu, tak je vyzkouším. A taky jsem sundal zadní blatníček, aby nepřišel k úhoně.
Vlastník | Slávek-TDM | |
---|---|---|
Vloženo | 11.4.2017 | |
Aktualizováno | 2.1.2021 | |
Zobrazeno | 5 523x |