renocar_unor

Ducati Monster 600 (2001)

Vlastník Pytrísek
Vloženo 11.4.2017
Aktualizováno 14.1.2020

Vloženo: 15.04.2020, Uskutečněno: 15.04.2020, Stav tachometru: 58500 km, Zhlédnuto: 23x

Od začátku se plyn líně vracel, což znamenalo nepohodlné křečovité držení. Pomocí přípravku (svěráku) na mazání bowdenů (silikonovým olejem) jsem to trochu vylepšil, ale stále to nebylo ono. Až po výměně obou za nové originální bowdeny a výběru optimální cesty bowdenů (ta podle podle manuálu se ukázala jako zbytečně ohýbaná) a s vedením lanek pod válečkem před kolébkou je to zřejmě tak bestiálně funkční, jako to bylo v továrně. Konečně se plyn vrací tak, že přímo cvaká.

• Originální páčky

Málem bych zapomněl, že návrat k originálním dílům neustále pokračuje. Gumové ucpávky na kostře jsem do deníku nevkládal ani např. originál relé blikačů apod., ale s původními páčkami se pochlubím.

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.02.2023
    Uskutečněno: 16.06.2022
  • Výměna palivového filtru

Těžko říct, jestli ten starý byl původní, ale mé zlé tušení se při jeho pitvě potvrdilo. Takhle to teď bude přehlednější. I palivový filtr má své intervaly výměny, mrkněte do svých manuálů.

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.02.2023
    Uskutečněno: 16.06.2022
  • Menší nehoda

Po další části celozimní renovace jsme s Helenou vyjeli. Po dotankování kilometr od domu do mě při rozjíždění ze stopky narazilo auto. Menší infarkt a pár plastů. Až plasty sešiju nebo nahradím, zase budeme na silnici.

Typ: Havárie
    Vloženo: 15.06.2022