Peugeot Citystar 125 (2017)

Vlastník davevixx125
Vloženo 10.4.2017
Aktualizováno 20.8.2022

Peugeot Citystarv limitované edici BlueLine.Je to slabší verze vzduchem chlazená výkon 7.5 Kw ale stačí to hlavně sem se rozhodl tento motor protože má karbec a to mám radši.

Yamaha Majesty 125: Nedala se sehnat v dobrem stavu vše šroty a když dobrej kousek hned se po něm zaprášilo vždy byl někdo rychlejší

První dojmy - Dobrej posez a přijemný sedlo dost mě překvapil zátah motoru kterej má papírově 7,5kw ale přijde mi jak kdyby měl víc. Brzdy oboje kotoučové takže fakt dost dobře brzdí trošku tvrdší pérování ale nic hrozného :)při jízdě v 1 výkon bohatě stačí 90 zvládne krásně jel by i víc ale zatím ho nechci moc trápit ale když na tom jedou 2 na rovinkách pohoda v kopcích už se mu tak moc nechce ale není to nic hrozného :)

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo ocení kvalitní zpracování a příjemnou jízdu kdo chce závodit at si koupí Italjet Formula V2 :D

Skoro nic ještě nemám najeto napíšu později náký zkušenosti :)

Později:
Oproti Kentoya Sharky 125 kterou jsem kdysi měl uplně něco jiného Kentoya se mi hned od začátku rozpadala pod rukama... zpracování je taky špička zrcátka se za jízdy nesklápí jak u Kentoye neupadava hlavni stojan vyfuk atd... :D
Ujeto 300km z toho 50km ve 2 a spotřeba necelý 3 litry :) v zatáčkách se nechá docela dost solidně naklonit podvozek je super

červen 2017 najeto přes 2000km :) 2 Garanční prohlídka za námi motor se už krásně zajel jede čím dál líp ale sportovní variator by neuškodil tak už se začíná plánovat :) když sem si dal výlet po vysočině cca 120km nic mě z toho nebolelo sedlo pohodlný a brzdy ty sou uplně super přijdou mi až moc silný na skutra :)
19.4 2020 Najeto 7500km a cekame na dalsi servisni prohlidku, okolo 6000km +- zacal skutr spatne startovat vyreseno vymenou aut. Sytice za 250kc a zase startuje jak driv.

8300km 25km od domu mi pri jizde praskl remen variatoru (oprava pres 5 tis v origo servise peugeot) v 8000km sem to mel na servisni prohlidce takze to byl pro me celkem sok od nova stim jezdim jen do origo servisu na servis a nikdo nikdy nerikal ze by to chtelo pri tolika a tolika Km vymenit remen.

8450km skutr strasne spatne akceleruje nema vykon do kopcu, kdy jedu do kopce kde jsem driv jel 70km/h nyni jedu 40km/h. maximalni rychlost se taky snizila aspon o 15km/h takze budu reklamovat opravu. Letos ujeto 300km a opravy uz asi za 7tis a stale nanic...
Srpen 2021 8700km na skutru vymeneny valecky variatoru uz to zase jede jako driv :)
Cervenec 2022 9400km pri jizde neco zacalo drhnout ve variatoru kvuli aroganci a neschopnosti se domluvit se servisem kde byl skutr koupen a byla s nejvetsi pravdepodobnosti pri vymene remene udelana chyba jsem skutr dal do jineho servisu kde zjistily spatne dotazeny zvon na variatoru ktery drel do kryty variatoru. Takze dekuji mechosum z pezotu malem jsem mel po motoru!!...