Honda NC 700X (2012)

Vlastník brusic46
Vloženo 8.4.2017
Aktualizováno 7.7.2017

Vybiral jsem jsem dlouho a myslim ze spatne jsem nevybral :)

První dojmy - Rad se svezu kolem komína , do práce a po měste a myslím ze NC je na toto uplne optimalní stroj. Letos jsem moto koupil a ujel jsme zatim 300km( ale pocasi uz se lepsi ))

Motorku bych doporučil pro - Pro vsechny :)

Doplňky na motorce - Na moto mam zatím jen 46l kufr koupeny s moto, ale doplnky chci během léta doplnit

Zdravím

jsem navratilec na moto po nějakem roce nejezdení :) moto jsem vybral ze se mi libi a splnuje moje požadavky zatím jsem toho moc nenajel napísu toho víc až přidam nějakej ten kilometr. Moto je super doporučuji všem co nepotrebujou letet vsude 200 xD

K tomu za mě je to super univerzalní stroj na vylet, do prace či na nakup atd...

K výkonu jsem četl ze 35kw je málo? za mě dostačujici :) pak se i tezko dosahne spotrebalo okolo 3,5-4l/100km :)

Po nekolika km
Pridal jsem ladak od Leo Vince a super( origo se dobrej ale potichej)) a dodal Nc ten spravny zvuk ;)

7.7.2016 k dnešnímu datumu jsem odjel 4000km po našich krásných Českých cestách jediné co musel jsem vyměnit originál výfuk za LeoVince (foto dodám) a vyplatilo se zvuk super. Moto naprostá spokojenost vše funguje jak má :))

krjo
krjo napsal 19.07.17 v 04:01

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 19.05.17 v 09:18 10b.

pěkný kousek

Ivossek
Ivossek napsal 07.05.17 v 23:49 10b.

Dobrý vkus. Mnoho šťastných km.

jezdec74
jezdec74 napsal 09.04.17 v 19:19 10b.

Jj, dobrý výběr

greydog
greydog napsal 08.04.17 v 15:19 10b.

NCčko,dobrá volba!Gratulejšn!