Kawasaki ZZR 600 (1997)

Vlastník 9mm
Vloženo 5.4.2017
Aktualizováno 4.6.2018

Kawasaki ZZR 600, silniční cestovní GT, Klasika co se mi vždy líbila. Nové stroje mají zásadní chybu a to useklé zadní sedačky s nemožně prodlouženým držákem světla s SPZ.

Motorka koupena od Německo - výborné nebo chvalitebné.

První dojmy - Ve výborné kondici v TOP stavu, dobré sedlo, zvuk i vzhled. Starší dáma a já začínám být starší pán tak snad nám to spolu půjde. Někdo se o ni velmi dobře staral, tak se budu taky snažit. 7.4.17. si jdu pro SPZ.

Potřeboval jsem stroj na cestování. CBR 125R druhá generace v červené s Honda křídlem je krásná po městě svižná a velmi obratná, ale na dálku malá s nedostačujícím výkonem (původně koupena dceři, ale jak začala jezdit autem, tak jsem se postaral, teď se chce postarat syn).
Jezdit na motorce je nebezpečné a jako jezdec musíte dávat všem přednost, abyste přežil.
Už si nemusím nic dokazovat a maximálku (250) asi nikdy nezkusím, není třeba.
Snad bude dobrý sluha a já dobrý pán.

Přeji všem "ten pocit z jízdy" a hlavně šťastný návrat domů.

Vladimír

HaaS
HaaS napsal 13.08.21 v 22:24 10b.

Krásná mašina, dávej na ní a i na sebe pozor. Hodně šťastných km bez nehod přeju z Ostravy :)) Až někdy pojedeš okolo, dej vědět a projedeme se :))

RickVFR
RickVFR napsal 18.07.21 v 12:45 10b.

Kawasaki ZZR 600 v rokoch, kedy sa vyrábala mala nadčasový dizajn a stále vie očariť! Prajem veľa šťastných kilometrov a vždy šťastný návrat domov. K tomu dávam 10b

O.N.E.
O.N.E. napsal 03.02.18 v 21:21 10b.

super

DejvGSR
DejvGSR napsal 05.04.17 v 17:35 10b.

Gratuluji k velmi zachovalé a krásné ZZR, je jak z výrobní linky.Vzpomínám, tuším někdy kolem 92 roku, kdy jsem poprvé pročítal, spíše prohlížel německé Mottorady, byla v jednom právě tahle kráska testována. Pro mě v tu dobu nejkrásnější stroj, sporťák s koulema. No slintal jsem nad plagátem jak bernardýn. No a někdy po roce 2000 si ji kamarád koupil a já se mohl konečně svést. Skvělý zážitek, krásný zvuk, motorka pěkně jela, slušně to brzdilo, prostě jsem byl unešenej. Tak ať slouží, myslím, že na cestování opravdu dobrý stroj.

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 05.04.17 v 10:30 9b.

ZZR600 jsem měl kdysi taky.Naprosto super stroj a motor schopný skoro všeho.Dá se s tím lítat a nebo prostě kochat.At slouží.