Simson S 51 Enduro (1984)

Vlastník R-2
Vloženo 4.4.2017
Aktualizováno 24.4.2018

1985... mě 15. a táta mi koupil Simsona (a sakra toho blbýho, byl zelenej a vejfuk měl moc dole, ale i tak to byla paráda!!! Díky táto, díky moc!) A já měl svojí první motorku.

První dojmy - Parádní kousek po prvním majiteli, bez úprav, bez zásahů - naštěstí. Proto nebylo o čem přemýšlet Dlouho stál jen tak a tak jsem mu vdechnul nový život.

Recenze?
Na Simsona?
Toho musí znát úplně každej ne?

Tak na "druhej" pokus správná barva, správně vedenej vejfuk, prostě paráda a návrat ke kořenům.
Po těch letech docela (milé) překvapení jak umí ten dvojtakt od soudruhů z NDR běhat a spousta radosti a vzpomínek. A táta? Ten na něm jezdí jako o život, víc než já.

Protože fakt dlouho, ale ukrutně dlouho jen tak stála v garáži u majitele, který ze zdravotních důvodů opravdu už jezdit nemohl, provedla se větší než malá rozborka a sborka motocyklu (děkuji Michalovi Sochorovi z http://www.doktormoto.cz/cs ), výbrus na 60ccm, nové gumy a další nezbytnosti poškozené časem a stáním a dneska je zpět a v plné kondici. Je legrační kolik dovede přitáhnout pozornosti např. u benzínky.

hruso25
hruso25 napsal 05.04.17 v 21:56 10b.

Ako nový.