Suzuki VS 1400 Intruder custom (1998)

Vlastník NETOPÝR-67
Vloženo 28.3.2017
Aktualizováno 22.3.2018

Klasický schoper, původní bez velkých úprav, původní lak, málo najeto , super stroj.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - Při prodeji Vás tlačí aby ve smlouvě byla napsána jiná částka (menší) než ve skutečnosti zaplatíte.

První dojmy - Super jízda s klasickým zvukem a svobodou života. Horší brzdy (ale to je klasika u těchto motorek) , je těžší není pro slapší jedince, nelíbí se mi zrcátka .

Motorku bych doporučil pro - Pohodářům , kteří nepotřebují nic řešit, předvádět se ,lidem co si chtějí užít jízdu krajinou

Doplňky na motorce - Plexi, pancéřové hadice,12 V zásuvka, brašny, přídavná světla,

Mám rád klasický vzhled motorky schopra . Líbí se mi celkově - posed, tvar řidítek, barva atd. Prostě je super vzhledem cena užitnost. Jízda je pohodová , ale musíte počítat s váhou motorky při rozměru a tvaru řidítek v zatáčkách při malé rychlosti. Brzdy jsou samozřejmě při stáří mota horší ,ale ne špatně. Je dobré dát si pancéřové hadice brzdy mají lepší nástup. Musíte stim počítat a no problém ( žádné ABS atd.). Spolujezdec není problém pro řidiče ani pro spolujezdce. Úložný prostor je klasický na delší trasy je dobré mít všechny brašny. Motorka je určena k dlouhým cestám po silnici volnou krajinou pro krásné výhledy po krajině a setkávání se s přáteli. Jízda je super a pohoda.

Monty_78
Monty_78 napsal 24.03.24 v 23:48 10b.

Klasika, nádhera...přesně jsi to vystihl, pro pohodáře co si chtějí vychutnat krajinu a jízdu samotnou

Mirlos
Mirlos napsal 28.10.23 v 08:49 10b.

Ahoj, dík za zastavení. Ten Tvůj Introš je taky velice pohlednej stroj. Klasika bez elektroniky má výdrž.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 09.09.23 v 21:22

gerhard59 .
Jóóóó život našich mašin to je paráda .

gerhard59
gerhard59 napsal 09.09.23 v 19:16 10b.

Nádherná, někdy bych se chtěl mít tak jak některé naše stroje.

gerhard59
gerhard59 napsal 09.09.23 v 19:14

Nádherná, na první pohled je vidět, že má maximální péči