Suzuki DR-Z400 SM (2007)

Vlastník Razol
Vloženo 27.3.2017
Aktualizováno 27.5.2018

Vloženo: 13.04.2017, Uskutečněno: 13.04.2017, Stav tachometru: 29080 km, Zhlédnuto: 28x

Po 3 týdením ježdění a seznamování se začalo ozývat z motoru ložisko klikové hřídele .Počítal jsem s komplet GO motoru při koupi,ale ne tak brzy.To už bude druhá DRZ na které budu dělat komplet GO motoru . Při návštěvě mechanika mi bylo řečeno že normalní jizdou by mělo bezproblému vydržet.Takže žádné zbytečné vytáčení (strašení lidí :D ) a max tak 100km/h (tuhle rychlost dodržuju už od koupi a bohatě mi stačí :D jezdím na styl ne na max rychlost :D První otázka byla "Měnil si olej? "a ja nato hrdě odpověděl jasný včera měněný mam na něj nalito cca 10km (při výměně vyteklo černé zlato a šel jsem hned po sítku a magnet.šroubech a vše čisté). A co si tam nalil? 10w40 od motulu. No tak to hned dej pryč a nalij tam něco hustějšího. Dobrou zprávou je,že motor ještě nebyl nikdy půlen tak předchozí majitele jezdili s rozumem.Tak olej vylit :D a aspon mě těší že sem vše propláchnul :) Ted je nalito 10w60 změna konzistence je znát už při doplnování. Po startu se chod utišil.Tak ted následuje klidné ježdění a na podzim komplet GO. pokud si o to neřekne dříve Druhá moto druhý GO motoru to je osud " a tímhle jsem DRZ pojmenoval Destiny "