Suzuki DR-Z400 SM (2007)

Vlastník Razol
Vloženo 27.3.2017
Aktualizováno 27.5.2018

V jednotě je síla a o jednobucharu to platí 10x tolik.

První dojmy - První seznamovací vyjíždka super.Protáhnuta na silnici,pole,lesy,hráze,Benzi nka na café a repete

Doplňky na motorce - Ladák

Když sem začínal před několika lety s moto ,tak jsem si pořídil Suzuki GSR600.

Asi po 9 měsíčním ježdění jsem zjistil,že jezdit jen po asfaltu není nic pro mě a že mě to vlastně ani duševně nenaplnuje. Přece jenom rozpálit to na rovince a zase ubrat plyn umí každý.Tak na jaro šla moto k novému majiteli.
V zimě sem si pořídil Suzuki DRZ 400s.

Nezapomenu na ten den kdy se pro moto jelo.Po testovací jízdě jsem hned věděl že tohle je ono.Hned ten den jsem ji tahal domů(odjel na ní) venku zima jako blázen teplota mohla skákat tak kolem 2-4 stupnů. A já oblečený jako na nákupy do Olympie za dovozu autem s vyhřívanýma sedačkama a orožněným topením.Ještě že to bylo domů jen 40 km. 40km plné ledového vzduchu,křiku,nadávek,omezené pohyblivosti až přímo ztuhlosti (taková ztuhlost jak když pustíte mouchu v mrazáku a ona spadne a jen čumí co se děje okolo) tak takhle sem si připadal já.Ale jedna věc na tom byla pozitivní a to ten úsměv při převozu. Úsměv tak velký ,že mi skoro roztrhl ústa. A tímhle začala má ÉRA DRZ. Nakonec Sko po mnoha velkých společných zážitků,dobrodružství a objevování muselo pryč.Ale po roce a půl jsem pořídil DRZ-400SM.Už jsem věděl o co jde motorka prostě jen na kraviny.Velká výhoda je že stím vjedete v podstatě všude. Při první vyjíždce sem vletěl ze silnice přímo do lesa a nějak sem si neuvědomil že nemám drapáky,ale pokračoval sem dál ten stroj to prostě dává a je nato stavený dostanete se s ním skoro všude.

Tak abych se dostal i k hodnocení aktuální moto:
BRUTUS ,BRUTUS ,KŘIK ,K***T ,BRUTUS a zase ten šílený výtlem pod helmou.A vrchol radosti (taková zlá radost) když při jizdě městem trosku přitopím pod kotlem a z výfuku začne na povel střílet dělostřelectvo tak silně že důchodci padají na chodníku a chlapečci nevědí jestli náhodou nejsou slečínky.

+ovladatelnost
+spolehlivost
+nenáročnost na údržbu (doporučený nenáročný PRAVIDELNÝ servis)
+velké spektrum využití
+modifikace motorky (doplnky,polepy,atd,atd)
+zahřeje na duši a udělá super smile :)

-hmotnost
-absence 6 rychlostního stupně
-ukazatel stavu nádrže
-přední světlomet (bludička-nevidím rozdíl mezi délkama a normal :D)

Newtoon
Newtoon napsal 11.04.17 v 17:48 10b.

super stroj,ať spolehlivě slouží

MWH
MWH napsal 31.03.17 v 18:45 10b.

taky jsem měl tu možnost a . taky vím

JakeFMX
JakeFMX napsal 31.03.17 v 10:11 9b.

Moc hezkej DRZoun