Honda NC 750X (2017)

Vlastník Henry02
Vloženo 27.3.2017
Aktualizováno 11.9.2019

Po roce ježdění jsem stále velice spokojený, pohodová, nezáludná, čitelná.
Dlouhé výlety, každodenní dojíždění i dovolenou na pohodu.

Motorka koupena od FIRMA:Autoelegance Brno (Brno-Řečkovice)

Honda XL 1000V Varadero: Zdála se mi docela těžká a neobratná.
Honda XL 700V Transalp: Byl to horký favorit, určitě každodenní dříč ale nějak my chyběl u ní šmrnc.
Honda CMX500 Rebel: Moc pěkná, dobrý poměr cena i výkon ale jsem spíš na enduro posed.

První dojmy - Když přesedláte z Jawky na Hondu máte hlavu plnou adrenalinu a neskutečné blaženosti. Samozřejmě vše super. Pocity z první jízdy... obdobné jako seznamování s krásnou slečnou. :-)

Doplňky na motorce - - padací rám GIVI,
- přídavná dálková LED světla,
- kryt motoru,
- ochrana rukou,
- kompletní sada kufrů GIVI s příslušenstvím,

Jezdím roky na Jawě 350/634, je to moje srdcovka. Nikdy bych se ji nezbavil, ale dnešnímu provozu a dennímu dojíždění už holka moje nestačí. Zažil jsem sní pár horkých chvil především při náhlém brzdění. Naštěstí se nikdy nic nestalo. Začal jsem se rozhlížet co jiného. Vždy jsem měl nejblíže k Hondě, a vyhovuje mi enduro posed, a tak z možného výběru od Varadera, Transalpu jsem dospěl k NC 750 X.

Paráda a radost. Najel jsem prvních 100 km. Hustý. Zvykám si po přesedlání na reakci všeho. Docela mne překvapilo i po předchozích zkoušce, výška sedla. Je to jiné za provozu než na místě v autosalonu. I když ji zajíždím, při dlouhých rovinkách je tam ihned 130 km/h ani mi to nepřišlo. Musím se krotit.
Ale velkááá spokojenost.

Tady je ještě nepolíbená silnicí.

Památečné foto po předávačce a hura do světa.

Tomino77
Tomino77 napsal 13.02.18 v 20:42 9b.

Krásná, ať slouží jak má.

Myschan
Myschan napsal 19.05.17 v 11:35 10b.

Posílám Ti 10 a sděluji, že sis vybral dobře. Jsem se na ni díval, asi to byla ta Tvoje

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.05.17 v 21:12 10b.

greydog
greydog napsal 18.05.17 v 17:01

Tak ses konečně dočkal!!!
Přeji hodně šťastných kilometrů!!!

Samíc
Samíc napsal 18.05.17 v 16:59

Tak ještě jednou gratuluji, užívej