Honda XL 1000V Varadero (2006)

Vlastník Jouzhi
Vloženo 26.3.2017
Aktualizováno 26.3.2017

Robustní šelma která čeká na zkrocení :) ...říkám jí Dorka.

První dojmy - První projížďka byla po okolí, po cestách, které dobře znám. Cítím se na ní bezpečně, za jízdy příjemně ovladatelná, cítím litrový motor při akceleraci i kvalitní brzdový systém ABS, stejně tak vnímám i sedlo pro pohodlnou jízdu.

Motorku bych doporučil pro - Pro muže postavy alespoň 180cm, pro fanoušky dlouhých výletů, ať už jednotlivce nebo pár :)

Doplňky na motorce - Dorku jsem pořídil vkusně vybavenou. Oceňuji padací rám i kufry od GIVI, vyhřívané rukojeti a vyšívané sedlo. Doplním si určitě vyšší plexi, ukazatel zařazené rychlosti, zásuvku na 12V a držák na navigaci.

Chtěl jsem motorku pro delší výlety a pohodlnou jak pro mě, tak pro mou ženu. Původně jsem zamýšlel koupit nějakého choppra, konkrétně to měla být Yamaha Virago 535 ale všichni mi to rozmlouvali, že bude pro dva slabá a ne tak pohodlná na delší trasy jako Varadero. Mám za sebou už pár stovek km a Dorka mě nezklamala :)
Hodnocení: Bezpečnost, ovladatelnost, pohodlné sezení, brzdový systém ABS, který zaručuje plynulé brždění. Horší je manipulace s motorkou na místě, pro svou váhu a robustnost.

greydog
greydog napsal 27.03.17 v 14:49 10b.

MiKas004
MiKas004 napsal 26.03.17 v 21:00 10b.

Pěkná mašina. Jak si to tu čtu, měli jsme to s výběrem motorky podobné. Mě od Varana a jemu podobných odradila hmotnost a spotřeba. Jinak se mi ale moc líbí.
Za mě 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 26.03.17 v 19:59 10b.

Dobrá volba
Taky jsem měl tu čest
Opravdu pohodlná na servis nenáročná motka