bmw_stratos_kvetenPROFIL MOTORKY

Yamaha XV 1700 Warrior (2004)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník kubik.simik
Vloženo 26.3.2017
Aktualizováno 28.5.2017
Zobrazeno 2936x
HODNOCENÍ PROFILU OD 17 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


moje aktuální lokomotiva...mám ji od léta loňského roku, ale vkládám až teď po pár najetých tisících km, abych mohl být objektivní

První dojmy - dlouhé, těžké, oproti předchozím naháčům neohrabané... ale to bylo za chvíli pryč :)

Motorku bych doporučil pro - pro toho, komu se líbí a kdo už má něco najeto, přece jen člověk vezme za plyn a je v mžiku o x set metrů jinde :)

Recenze

Po válečníkovi jsem pokukoval dlouho, vždy se mi líbil, a o prázdninách 2016 jsem si ho pořídil. Dosud jsem jezdil naháče- začalo to přestavěnou r6 na streetfighter, pak následovala šikovná fz 1 N , po ní můj jeden ze splněných motosnů - Buell xb12sx - úžasný stroj, ale spolehlivost příšerná, i když mašina měla vše. Proto šel Bullík dál a já pořídil Yamahu MT -01. Byla super, ale bohužel problémy s financemi a potřeba koupě vozu zapříčinily, že MTčko šlo z domu. Po roce bez moto jsem si řekl, že to dál nevydržím a když známý prodával válečníka, měl jsem jasno. Slunečný den, jel se vyzkoušet. Nejprva jako spolujezdec, pak i jezdec. Při mých 175 cm a 70 kg váhy je to cvalík. Navíc vzadu 240 ka kolo... Na místě se člověk nadře... Ale poprvé jsem se rozjel a bylo to... Motor sice znám z MTčka, ale tady je výkon naladěný trošku jinak, navíc moto má otevřené výfuky Vance Hines a power comander V, takže výkon je trošku vyšší. Díky otevřeným laufům to dělá neskutečný kravál, ale mašina má být slyšet a budí respekt jak za jízdy, tak nastartovaná na místě. :) No prostě pecka. Jakmile se člověk rozjede, váha už není znát a je to pěkně uřvaná a vzteklá bestie, se kterou si to na silnici můžete rozdat s kdekým. Po zvyknutí na 240 kolo už bych ani užší gumu nechtěl, moto je velmi stabilní a člověk se na něm cítí jistě. Pomalu a plynule mi na něm jezdit nejde. Nejčastěji se spolu unášíme provozem v rozmezí 120 - 150 km/h a to dost agresivním stylem. Podvozek je jistý, nevlní se a motor neúnavný tahoun, který to s vámi rozjede až za rychlosti začínající 2kou a ani se u toho nezadýchá. Spotřebu tolik neřeším, ale jezdím v rozmezí 6 až 7,5 l.
Z úprav jsou na válečníkovi 240 ka kolo, laděné laufy Vance Hines, power comander, široká řídítka, držák RZ za zadní kolo, malé ledblinkry...
Ujeli jsme spolu asi 7000 km a ještě spolu určitě dalších x tisíc km najedeme. Za mě mohu doporučit každému, kdo má něco naježděno a tento stroj se mu líbí. :)

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Čadil
Čadil napsal 27.03.18 v 18:59 10b.

utahs
utahs napsal 16.04.17 v 07:39 10b.

Každopádně stojí za pozornost! Vypadá nádherně! Šťastnou a bezpečnou sezónu přeji!

mitic
mitic napsal 02.04.17 v 09:31 10b.

hmmm.. moc pekny 10b.

Více komentářůTOPlist