bmw_stratos_kveten

Yamaha XV 1700 Warrior (2004)

Vlastník kubik.simik
Vloženo 26.3.2017
Aktualizováno 28.5.2017

moje aktuální lokomotiva...mám ji od léta loňského roku, ale vkládám až teď po pár najetých tisících km, abych mohl být objektivní

První dojmy - dlouhé, těžké, oproti předchozím naháčům neohrabané... ale to bylo za chvíli pryč :)

Motorku bych doporučil pro - pro toho, komu se líbí a kdo už má něco najeto, přece jen člověk vezme za plyn a je v mžiku o x set metrů jinde :)

Po válečníkovi jsem pokukoval dlouho, vždy se mi líbil, a o prázdninách 2016 jsem si ho pořídil. Dosud jsem jezdil naháče- začalo to přestavěnou r6 na streetfighter, pak následovala šikovná fz 1 N , po ní můj jeden ze splněných motosnů - Buell xb12sx - úžasný stroj, ale spolehlivost příšerná, i když mašina měla vše. Proto šel Bullík dál a já pořídil Yamahu MT -01. Byla super, ale bohužel problémy s financemi a potřeba koupě vozu zapříčinily, že MTčko šlo z domu. Po roce bez moto jsem si řekl, že to dál nevydržím a když známý prodával válečníka, měl jsem jasno. Slunečný den, jel se vyzkoušet. Nejprva jako spolujezdec, pak i jezdec. Při mých 175 cm a 70 kg váhy je to cvalík. Navíc vzadu 240 ka kolo... Na místě se člověk nadře... Ale poprvé jsem se rozjel a bylo to... Motor sice znám z MTčka, ale tady je výkon naladěný trošku jinak, navíc moto má otevřené výfuky Vance Hines a power comander V, takže výkon je trošku vyšší. Díky otevřeným laufům to dělá neskutečný kravál, ale mašina má být slyšet a budí respekt jak za jízdy, tak nastartovaná na místě. :) No prostě pecka. Jakmile se člověk rozjede, váha už není znát a je to pěkně uřvaná a vzteklá bestie, se kterou si to na silnici můžete rozdat s kdekým. Po zvyknutí na 240 kolo už bych ani užší gumu nechtěl, moto je velmi stabilní a člověk se na něm cítí jistě. Pomalu a plynule mi na něm jezdit nejde. Nejčastěji se spolu unášíme provozem v rozmezí 120 - 150 km/h a to dost agresivním stylem. Podvozek je jistý, nevlní se a motor neúnavný tahoun, který to s vámi rozjede až za rychlosti začínající 2kou a ani se u toho nezadýchá. Spotřebu tolik neřeším, ale jezdím v rozmezí 6 až 7,5 l.
Z úprav jsou na válečníkovi 240 ka kolo, laděné laufy Vance Hines, power comander, široká řídítka, držák RZ za zadní kolo, malé ledblinkry...
Ujeli jsme spolu asi 7000 km a ještě spolu určitě dalších x tisíc km najedeme. Za mě mohu doporučit každému, kdo má něco naježděno a tento stroj se mu líbí. :)

Čadil
Čadil napsal 27.03.18 v 18:59 10b.

utahs
utahs napsal 16.04.17 v 07:39 10b.

Každopádně stojí za pozornost! Vypadá nádherně! Šťastnou a bezpečnou sezónu přeji!

mitic
mitic napsal 02.04.17 v 09:31 10b.

hmmm.. moc pekny 10b.