Honda CB 600F Hornet (1999)

Vlastník Pomes
Vloženo 26.3.2017
Aktualizováno 26.3.2017

Co popisovat o Hornetu, zábavná hračka na krátké výlety... Není to top ale srandy a zábavy přinese hodně.

Honda CBR 600RR: Naháč...

První dojmy - Živé Obratné Sedla na první dobrou

Motorku bych doporučil pro - Tuto motorku doporučím na hezký asfalt a serpentiny ale ne na dlouhé cesty, do města...

Doplňky na motorce - Širší řídítka,gelové gripy, výfuk MIG, držák na SPZ, blinkry, karbonový podblatnik s krytem řetězu, padáky

Hornet mi padl do oka díky motoru, někdo říká "šestka je nuda" ale dle mého názoru to není pravda. Vlastním tuhle motorku 6 let, na delší cestování určena moc není ale na krátké výlety je vynikající, motor se chová nejlíp nad 6000 RPM kdy reaguje velice rychle na jakýkoliv zátah, podvozek není z nejlepších ale celkově zatáčky si člověk vychutná a brzdy jsou ucházející, pravda zadní používám pouze v jízdě s "batůžkem" který má taky své nevýhody při ostřejší jízdě, originál sedlo klouže a spolujezdec at se drží sebelip tlačí moc na záda.
Motorku dávám klasicky na servis dle příručky ale nemůžu říct ze bych někdy řešil něco závažného. Samozřejmě po koupi jsem udělal spoustu věcí ale beru to jako běžnou cenu za provoz.
Úložný prostor v podsedlovce není velký no kdyz vemu lekarnicku, vestu a nutný nářadí "pro strýčka příhodu" zůstane místo tak na sluneční brýle a peněženku