Honda CB 650F (2016)

Vlastník speedex505
Vloženo 26.3.2017
Aktualizováno 26.3.2017

První 600+ motorka. Myslím, že ideální pro můj styl jízdy.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

KTM Duke 690: Super motorka, ale není na cestování velkých vzdáleností. Asi by se mi a spolujezdci uklepal zadek.
Honda CB 600F Hornet: CB650 má větší výkon v nižších otáčkách (jsem spíš fanoušek 2 válcového průběhu výkonu)
Yamaha MT-07: Zdála se mi hodně malička (a to mám 173 cm). Navíc je sedadlo pro spolujezdce nepoužitelný pro delší jízdu.

První dojmy - Nejsem zvyklý na 4 válec a navíc, když jsem ji testoval tak byla dost zima a motor jeste nebyl uplne zahřátý. Motorka se dost cukala už někde kolem 3tís otáček. Jakmile se ale motor vytočil nad 4tis tak to byla paráda.

Doplňky na motorce - Kufr Givi.

Výhody téhle motorky objevuju dodnes. Vyhovuje mi víc sedící posed. Řídítka jsou spíš výš a jsou dostatečně široká pro pohodlné cestování. Motorka ma zatím nejlepší zrcátka co jsem jel. Nemusím ohýbat ruce abych něco viděl.

Když nemám spolujezdce, stačí trochu vytočit motor a změní se to na zábavnou motorku. Do zatáček jde krásně. Už co jsem ji koupil tak tam jsou Dunlop pneu.
Brzdy brzdí velmi dobře. Motorka je výborně stabilní tak do 170 km/h.

Jediné co mi na ni vadí je, že si občas vykopnu kvalt a hodím tam neutrál. Pak nejde při vyšší rychlosti zařadit zpátky.

Jarda89
Jarda89 napsal 22.07.17 v 16:39 10b.

Super bike, preji spoustu krasnych kilometru v jeho sedle!