Yamaha Tracer 9 / 900 (2017)

Vlastník SperkysCBR
Vloženo 25.3.2017
Aktualizováno 22.9.2017

Motorka na pohodovější jízdu v barvě, která jí podle mě nejvíce sluší. Výkon tak akorát a cestovní posez, to je to hlavní proč jsem si jí pořídil.

Motorka koupena od FIRMA:MOTOR TECH (České Budějovice 2)

Yamaha Tracer 700: Vzhledově se mi tolik nelíbila a výkon na rozdávání taky nemá...

První dojmy - Tracer je docela kus motorky i na mojí výšku 1,86m. Hlavní důvod koupě byl vzpřímený posez pro zádaře. Moje páteř mi znemožňuje jezdit na sportovních motorkách a tak jsem musel udělat kompromis a koupil Tracera.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro motorkáře vyšší postavy, kteří se rádi kochají krajinou, ale občas si rádi zařádí :)

Doplňky na motorce - Držák RZ, padáky

Hlavní důvod koupě je přiměřeně výkonný motor, který bohužel konkurence postrádá. Vzhledově se mi v černé matné barvě motorka moc líbí. Jízda je i na našich silnicích velice komfortní, minulou sezonu jsem jezdil na Hondě CBR 1000rr a je to nesrovnatelné. Na Traceru se dá ujet 200km úplně v pohodě a to je pro mě naprosto klíčové. Motor už znám z MT 09 Street Rally, kterou jsem vlastnil v roce 2014, zásadní rozdíl je ale v úpravě palivových map, na Traceru se žádné cukání naštěstí nekoná, takže jízda je naprosto pohodová.

Dawsonmoto
Dawsonmoto napsal 05.04.17 v 23:44 10b.

vopák
vopák napsal 26.03.17 v 11:25 10b.

Parádní Yamaha..

greydog
greydog napsal 26.03.17 v 09:10 10b.

Super barva!